FIBARO na spotkaniach Studia Dobrych Rozwiązań

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 wrz 2018 11:28

System Smart Home w ofercie architekta? To już konieczność i wyjście naprzeciw potrzebom klienta.

Poszukując wymarzonego mieszkania i projektując jego wnętrze, kupujący własne M, uzależniają swoją decyzję już nie tylko do lokalizacji czy przestronności lokalu. Dzisiaj mieszkanie nie musi już być tylko przytulne. Nowi lokatorzy chcą by ich dom był także inteligentny. Kupujący coraz częściej myślą o wprowadzeniu elementów smart home już na etapie projektowania.

Naprzeciw takim potrzebom wychodzą architekci, którzy w swojej ofercie proponują gotowe rozwiązania dla inteligentnego domu. Dlatego FIBARO zdecydowało się przygotować specjalną propozycję dla architektów. Współpraca ta przyniesie obopólne korzyści. To również okazja by klient otrzymał najkorzystniejsze rozwiązania na rynku Smart Home spełniające jego potrzeby. Architekt, który wzbogaci swoją ofertę o sprzęt dla inteligentnego domu uatrakcyjni swoje portfolio podniesie standard swoich projektów. Klient zyskuje natomiast możliwość kompleksowego zarządzania domem, podniesienia poczucia komfortu i bezpieczeństwa ale także oszczędności związanych np. z efektywnym zarządzaniem energią cieplną. Przygotowane przez FIBARO produkty mają za zadanie zaspokoić jedną lub więcej potrzeb klienta związanych z oświetleniem, sterowaniem bramami i roletami, poziomem temperatury, bezpieczeństwa, ochrony dobytku, obsługą urządzeń RTV i AGD oraz pielęgnacją ogrodu.

W trakcie 3 spotkań Studia Dobrych Rozwiązań FIBARO zaprezentuje specjalną ofertę skierowaną do architektów. „Chcemy zainteresować ich nasza ofertą i mamy nadzieję, że uda nam się nawiązać stałą współpracę z biurami projektowymi. Bez wątpienia uatrakcyjni to propozycję jaką przedkładają klientowi na etapie prac nad wykończeniem domu czy mieszkania. Kluczowe przy takiej współpracy jest to, że każdemu zainteresowanemu kooperacją architektowi, przypisany zostanie dedykowany opiekun, czyli regionalny przedstawiciel FIBARO, który będzie miał za zadanie zaproponować najlepsze rozwiązania wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno architekta jak i jego klienta, który będzie miał jeszcze bardziej funkcjonalne mieszkanie.” Tłumaczy Mikołaj Pertek, Country Manager FIBARO.

Trend by myśleć o inteligentnym domu, już na etapie projektu, spowodowany jest rosnąca świadomością klientów. Podjęcie współpracy na linii architekt – FIBARO da klientowi możliwość odebrania mieszkania „uszytego na miarę” wedle jego potrzeb i indywidualnych upodobań. Pozwoli to także na zdobycie pewności, że wszystkie elementy inteligentnego domu, będą idealnie wkomponowane w przestrzeń mieszkalną.

Spotkania z FIBARO w trakcie Studia Dobrych Rozwiązań: 10 października Koszalin, 24 października Kraków, 7 listopada Radom.