Home staging bez tajemnic: już 20 kwietnia spotkanie w Katowicach!

Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
19 kwi 2017 14:49

Chcecie się dowiedzieć, jak poszerzyć ofertę projektowania wnętrz o usługę home stagingu? Jak home staging może podnieść wartość mieszkania? 20 kwietnia na naszych warsztatch opowie o tym Diana Polak, architekt i certyfikowana home stagerka Freedom Nieruchomości Katowice.

Diana Polak to menadżer zespołu sprzedaży, Freedom Nieruchomości Katowice. Z wykształcenia architekt, członek Royal Institut of British Architects, certyfikowany home stager - Home Stagers Network Polska. Interesuje się architekturą istniejącą tj. nieruchomościami rynku wtórnego, w które można tchnąć “drugie życie”. Drugim tematem zainteresowań są inwestycje deweloperskie i wspomaganie projektów w zakresie grupy docelowej dla konkretnej lokalizacji, a także szacowania potencjału funkcjonalnego i finansowego nowej inwestycji.

W pracy korzysta z powyższych zainteresowań analizując obecnie potencjał nieruchomości pod kątem inwestycyjnym. Jest specjalistą w dziedzinie nieruchomości generujących satysfakcjonujący zysk, a także rokujących pod kątem wynajmu dla określonej grupy docelowej. Pozycja menadżera to kolejny stopień zdobyty poprzez wcześniejsze doświadczenia doradcy i brokera nieruchomości.

Jest otwarta na współpracę z inwestorem zarówno zorientowanym na konkretną stopę zwrotu jak i zaczynającym przygodę z inwestowaniem w nieruchomości. Prowadzi tematy nieruchomości inwestycyjnych kompleksowo; począwszy od znalezienia właściwej nieruchomości poprzez jej wynajem i prowadzenie obsługi najmu, by zapewnić klientom bezobsługową inwestycje.

Diana Polak opowie o tajnikach home stagingu 20 kwietnia w czasie spotkania dla projektantów i architektów z serii Studio Dobrych Rozwiązań. 

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU - WSTĘP WOLNY

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Międzynarodowe Centrum Kongresowe, sala Balowa C, Plac Sławika i Antalla 1, Katowice

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

20 kwietnia 2017, rejestracja czynna od godz. 9:30. Początek spotkania: godz. 10.

PROGRAM SPOTKANIA

9:30 Rejestracja

10:00 Powitanie gości

10:10 Home staging bez tajemnic - Diana Polak, architekt i certyfikowana home stagerka Freedom Nieruchomości Katowice

10:40 Deante – innowacyjne nowości kuchenne

11:00 COLORIMO - szkło lakierowane do wnętrz

11:20 RUKE – nowa strona lustra

11:40 Przerwa kawowa

12.00 Wykład Gościa Specjalnego: Oskar Grąbczewski, właściciel OVO Grąbczewscy Architekci

12.30 ELEMENTS – najprostsza droga do nowej łazienki i energooszczędnego domu

12.50 Nowy wymiar projektowania wnętrz z CAD Decor PRO

13.10 PERGO – podłogi na co dzień

13.30 Przerwa kawowa

14.00 Prezentacja firmy AURORA

14.20 Marka własna architekta wnętrz – jak zbudować strategię komunikacji w social media – wykład Michała Dmitrowicza, head of social media team w Ströer Digital Media

14:40 Lunch

REJESTRACJA

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest dokonanie rejestracji do dnia 19 kwietnia.

Po rejestracji udział w spotkaniu jest bezpłatny.