tomasz_hejankowski.png
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 lut 2018 15:01

Jak stworzyć markę architekta w social media? O tym już 28 lutego w Bydgoszczy

Jak zbudować udany wizerunek pracowni architektonicznej w internecie? Facebook, Instagram, a może Twitter? Jak sobie radzić z kryzysami? W trakcie spotkania dla projektantów wnętrz 28 lutego w Bydgoszczy opowie o tym Tomasz Hejankowski, trener i specjalista social media, założyciel Social Room.

Tomasz Hejankowski jest założycielem bydgoskiej agencji Social Room Sp. z o.o., trenerem, strategiem i specjalistą ds. mediów społecznościowych. Ściśle współpracuje z Ośrodkiem Szkoleniowo-Wdrożeniowym w Bydgoszczy, gdzie prowadzi szkolenia w zakresie marketingu social media. Wraz z zespołem, tylko w ciągu jednego roku wygenerował dla swoich klientów łączne zyski o wartości przekraczającej 500 000 zł, ze szczególnym powodzeniem w branży odzieżowej i gastronomicznej. Na lokalnym rynku firma może pochwalić się społecznościowym sukcesem dla Restauracji Czosnek i Oliwa. Występował m.in. podczas 10. Czwartku Social Media w Bydgoszczy, Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS, ma za sobą wiele innych prelekcji, np. na wydarzeniach startupowych w Starówka Office oraz organizowanych przez Inkubatory Przedsiębiorczości. 14 czerwca wystąpi jako prelegent na międzynarodowym wydarzeniu Social Media Week w Warszawie. 

Zapraszamy także na stronę Social Room: www.socialroom.pl oraz na FB: https://www.facebook.com/socialroompl/

Studio Dobrych Rozwiązań w Bydgoszczy odbędzie się 28 lutego w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Podczas tej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:

- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,

- produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,

- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej,

Uzupełnieniem prezentacji nowości i trendów będą profesjonalne wykłady ekspertów, którzy podpowiedzą, jak kreować markę architekta wnętrz w social media oraz jak efektywnie współpracować z mediami. Na uczestników czeka także spotkanie z Gościem Specjalnym - Jimim Ogdenem, prowadzącym program Rzeczy OdNowa na antenie HGTV.

Zarejestruj się aby wziąć udział w spotkaniu - wstęp wolny

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ