Konkurs dla projektantów wnętrz! Dobrze Mieszkaj - Najlepsze Projekty

Konkurs dla projektantów wnętrz! Dobrze Mieszkaj - Najlepsze Projekty

Materiał Partnera Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 sty 2018 13:06

Zaprojektowałeś piękne i funkcjonalne wnętrze mieszkaniowe? Twoja realizacja znajduje się w jednym z miast lub województw, które w 2018 roku odwiedzi nasz cykl spotkań dla projektantów wnętrz Studio Dobrych Rozwiązań? Zgłoś je do konkursu DOBRZE MIESZKAJ – NAJLEPSZE PROJEKTY.

Przed nami kolejny rok pełen spotkań, rozmów, prezentacji, dyskusji. Już po raz czwarty Studio Dobrych Rozwiązań rusza w trasę po Polsce. Czeka nas aż szesnaście spotkań dla architektów i projektantów wnętrz, podczas których będzie można skorzystać z profesjonalnej wiedzy m.in. z zakresu trendów i nowości w urządzaniu wnętrz, doszkolić swoje umiejętności w zakresie kreowania własnej marki w social media, prawnych narzędzi do skutecznej ochrony własnych pomysłów czy obsługi profesjonalnych programów dedykowanych projektantom wnętrz.

W 2018 roku program Studia Dobrych Rozwiązań rozszerzymy także o konkursy DOBRZE MIESZKAJ – NAJLEPSZE PROJEKTY.

IDEA:
Spośród wszystkich zgłoszeń z danego miasta i województwa jury konkursu wybierze TOP5 najciekawszych realizacji. Każda z nich zostanie zaprezentowana przez redakcję w trakcie Studia Dobrych Rozwiązań (10’ prezentacja). Najlepszą realizację zaprezentuje w trakcie spotkania sam autor zgłoszonego projektu (10’ prezentacja)! Wszystkie zgłoszone projekty zostaną także zaprezentowane na łamach portali Dobrzemieszkaj.pl i Archiconnect.pl.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ: projektanci wnętrz, których realizacje znajdują się w miastach lub województwach na trasie Studia Dobrych Rozwiązań 2018 (Bydgoszcz, Olsztyn, Warszawa, Bielsko-Biała, Szczecin, Wrocław, Lublin, Poznań, Trójmiasto, Katowice, Białystok, Warszawa, Koszalin, Kraków, Radom, Rzeszów)

JURY: redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj i Świat Łazienek i Kuchni, portali Archiconnect.pl i Propertydesign.pl oraz partnerzy główni Studia Dobrych Rozwiązań

NAGRODY:
- prezentacja Top 3 projektów w trakcie spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w danym mieście oraz prezentacja zwycięskiego projektu przez jego autora
- prezentacja Top 5 projektów na łamach portali Dobrzemieszkaj.pl, Archiconnect.pl, Propertydesign.pl oraz w naszych mediach społecznościowych
- autor zwycięskiego projektu w danym mieście otrzyma dodatkowy indywidualnie dobrany pakiet świadczeń promocyjno-reklamowych w portalach konsumenckich i branżowych Grupy PTWP.
- zwycięskie projekty zostaną zaprezentowane podczas V edycji 4 Design Days, 24-27 stycznia 2019 r. w Katowicach, skupiającej co roku 5000 profesjonalistów i 20 000 zwiedzających

GDZIE SIĘ ZGŁASZAĆ:
Zgłoszenia (opis projektu i co najmniej 5 zdjęć wnętrza) prosimy nadsyłać na adres redakcja@archiconnect.pl

TERMINY ZGŁOSZEŃ:
Konkurs startuje 20 stycznia 2018 roku. Ostateczne terminy zgłaszania projektów do poszczególnych edycji w roku 2018, to:

Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie) - do 14 lutego
Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie) - do 1 marca
Warszawa (woj. mazowieckie) - do 12 marca
Bielsko-Biała (woj. śląskie) - do 1 kwietnia
Szczecin (woj. zachodniopomorskie) - do 15 kwietnia
Wrocław (woj. dolnośląskie) - do 1 maja
Lublin (woj. Lubelskie) - do 15 maja
Poznań (woj. wielkopolskie) - do 25 maja
Trójmiasto (woj. pomorskie) - do 9 czerwca
Katowice (woj. śląskie) - do 3 września
Białystok (woj. podlaskie) - do 15 września
Warszawa (woj. mazowieckie) - do 21 września
Koszalin (woj. pomorskie) - do 5 października
Kraków (woj. małopolskie) - do 20 października
Radom (woj. mazowieckie) - do 2 listopada
Rzeszów (woj. podkarpackie) - do 15 listopada

Regulamin konkursu dostępny jest do pobrania