Maciek Bołtruczyk gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Białymstoku!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 lut 2019 15:11

Studio Dobrych Rozwiązań 21 marca zawita do Białegostoku. Naszym gościem specjalnym będzie architekt Maciek Bołtruczyk, który od wielu lat prowadzi własne biuro PROJEKT MB i który w każdy projekt "wkłada" maksymalnie dużo energii i serca.

Maciek Bołtruczyk w 2004 roku ukończył studia na wydziale Architektura Wnętrz w Białymstoku, wcześniej studiował również ekonomię, którą porzucił na rzecz architektury. Przez dwa lata pracował w biurze o charakterze projektowym, a od 2006 roku prowadzi własne biuro pod nazwą PROJEKT MB Maciej Bołtruczyk. Od tego czasu udało mu się, wraz zespołem, stworzyć wnętrza mniej i bardziej udane, ale zawsze takie, w które wkładał maksymalnie dużo energii i serca. Mąż cudownej żony Agnieszki, tata trójki wspaniałych dzieci Olafa, Maksymiliana i Weroniki oraz właściciel owczarka o imieniu Vincent.

Do dnia dzisiejszego bawi się projektowaniem wnętrz, mimo że jak sam podkreśla, powinno mu się już to chyba trochę znudzić. Wkrótce zamierza również prowadzić szkolenia skierowane do początkujących architektów, inwestorów zamierzających rozpocząć budowę domu lub po prostu wykończyć swoje wnętrze. W planach ma również opisywanie tego wszystkiego na blogu wnętrzarskim, jeśli oczywiście zajdzie na to czas.

Na projektantów i architektów wnętrz czekają także:

- inspirujące prezentacje i stoiska przygotowane przez partnerów wydarzenia

- podróż po trendach z targów Cevisama 2019, Ambiente 2019, 4 Design Days 2019 - subiektywnymi relacjami podzielą się redaktorzy magazynu Dobrze Mieszkaj

- wykład ekspercki: Instagram, LinkedIn, Youtube – jak poruszać się w meandrach sieci, jak mądrze kreować własną markę architekta wnętrz

- większa interakcja z uczestnikami spotkania: podsumowujące każdy blok tematyczny dyskusje i sesje Q&A (Questions and Answers)

- networking w miłej atmosferze przy pysznej kawie i smacznym lunchu

- konkurs upominkowy

Gdzie i kiedy się spotykamy: 21 marca 2019 r., od godz. 9.30, Stadion Miejski w Białymstoku, ul. Słoneczna 1

Więcej na: www.sdr2019.pl