O profesjonalnej fotografii wnętrz dowiesz się w Koszalinie!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 wrz 2018 15:49

Dlaczego profesjonalna prezentacja projektów jest kluczowa w pracy architekta wnętrz? Jak współpraca z profesjonalnym fotografem może pomóc projektantowi w budowaniu marki? Na te pytania postara się odpowiedzieć podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Koszalinie 10 października Alla Boroń - właścicielka koszalińskiego Studia Prototypownia.

Fotografia to dla Alli Boroń przede wszystkim pasja, a od kilku lat również działalność zawodowa. Założone przez nią Studio Prototypownia ma na swoim koncie liczne publikacje w magazynach lifestylowych, biznesowych czy branżowych. Najświeższą publikacją jest edytorial modowy "Pastel Motion" dla amerykańskiego wydania "Elegant Magazine". Szeroki profil działalności studia obejmuje fotografię architektury i wnętrz, fotografię produktów i usług, fashion&beauty, a także fotografię portretową i artystyczną.

Podczas spotkania w Koszalinie Alla Boroń opowie o zasadach i kulisach współpracy architekta i fotografa, a także o tym, jak ważne dla projektanta jest profesjonalne portfolio realizacji.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY:

Teatr Variete Muza, ul. Morska 9, Koszalin

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY:

10 października, od godz. 9.00, początek spotkania godz. 9.30

REJESTRACJA >>>LINK<<<

PROGRAM >>> LINK<<<

Wstęp wolny!