Pierwszy konkurs dla projektantów Studia Dobrych Rozwiązań rozstrzygnięty!

Pierwszy konkurs dla projektantów Studia Dobrych Rozwiązań rozstrzygnięty!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
01 marz 2018 15:29

Eliza Polakiewicz, Katarzyna Małkiewicz i Marta Piórkowska-Paluch - to laureatki pierwszej z szesnastu edycji konkursu "Dobrze Mieszkaj - Najlepsze Projekty", które będą miały miejsce w 2018 roku w trakcie spotkań z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań.

W 2018 roku program Studia Dobrych Rozwiązań rozszerzyliśmy także o konkursy DOBRZE MIESZKAJ – NAJLEPSZE PROJEKTY. Spośród wszystkich zgłoszeń z danego miasta i województwa jury konkursu wybiera TOP3 najciekawszych realizacji. Każda z nich zostanie zaprezentowana przez redakcję w trakcie Studia Dobrych Rozwiązań. Najlepszą realizację prezentuje w trakcie spotkania sam autor zgłoszonego projektu! Wszystkie zgłoszone projekty zostaną także zaprezentowane na łamach portali Dobrzemieszkaj.pl i Archiconnect.pl.

Do udziału w konkursie zaprosiliśmy projektantów wnętrz, których realizacje znajdują się w miastach lub województwach na trasie Studia Dobrych Rozwiązań 2018 (Bydgoszcz, Olsztyn, Warszawa, Bielsko-Biała, Szczecin, Wrocław, Lublin, Poznań, Trójmiasto, Katowice, Białystok, Warszawa, Koszalin, Kraków, Radom, Rzeszów). 

Pierwsza edycja konkursu, obejmująca projekty z województwa kujawsko-pomorskiego została rozstrzygnięta 28 lutego w trakcie spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Bydgoszczy. Jury, w skład którego weszła redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj i Świat Łazienek i Kuchni, portali Archiconnect.pl i Propertydesign.pl nagrodziła trzy wyjątkowe projekty:

1. miejsce - Eliza Polakiewicz 

2. miejsce - Katarzyna Małkiewicz

3. miejsce - Marta Piórkowska-Paluch

Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy! Już wkrótce na łamach portali Dobrzemieszkaj.pl i Archiconnect.pl pojawią się obszerne prezentacje nagrodzonych projektów, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii nagrodzonych prac.

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych edycjach konkursu! Zdjęcia i krótki opis projektu należy przesłać na e-maila redakcja@archiconnect.pl