Podłogi winylowe Pergo

Podłogi winylowe Pergo

Autor: Rafał Konopka
08 cze 2016 11:46

Dzięki nowemu ultramatowemu wykończeniu nasze najnowsze podłogi winylowe do zastosowań komercyjnych charakteryzują się naturalnym wyglądem i są przyjemne w dotyku.

Nasze podłogi winylowe mają unikatowe fugi w kształcie litery V, wykonane przy użyciu opatentowanej technologii, które podkreślają naturalny wygląd deski. Specjalna technika głębokiej obróbki deski zapewnia wrażenie autentycznych paneli drewnianych. Ponadto można dostosować kolor fugi do charakteru deski.

Bezkonkurencyjna trwałość dzięki systemowi Titanv™

Nowa ochronna warstwa wierzchnia TitanV™ skutecznie uszczelnia powierzchnię, zapewniając zwiększoną odporność na zarysowania, plamy i zabrudzenia. Uszczelniona powierzchnia ułatwia też czyszczenie podłogi.

Łatwy montaż dzięki systemowi Perfectfold™ v

Wiele innych podłóg winylowych ma tendencję do odspajania się, lecz nasze podłogi wyposażone w wytrzymały system zatrzaskowy PerfectFold™ V są wyjątkowo stabilne. System PerfectFold™ V, opracowany specjalnie do zastosowania w podłogach winylowych, zapewnia blokadę w pionie i w poziomie, ułatwiając i przyspieszając montaż podłogi. Wystarczy wsunąć lub zatrzasnąć każdy element podłogi.

Wszystkie wzory podłóg winylowych w dwóch poziomach jakości

Wszystkie podłogi winylowe Pergo są dostępne w dwóch poziomach jakości: Premium (klasa użytkowa 32) oraz Optimum (klasa użytkowa 33). Do zastosowań komercyjnych polecamy podłogi Optimum. Podłogi Premium nadają się w szczególności do zastosowania w budynkach mieszkalnych ze względu na nowatorski system łączenia na zatrzask PerfectFold™ V, który zapewnia wyjątkową łatwość montażu.

Podłogi winylowe do zastosowań komercyjnych to prawdziwa winylowa rewolucja

Podłogi winylowe Pergo o doskonałych właściwościach użytkowych są przeznaczone do wielu zastosowań komercyjnych. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości są odporne na intensywny ruch pieszy i wymagają jedynie minimalnej konserwacji. Z kolei wykończenie doskonale imitujące drewno lub łupek zapewnia wysoki poziom estetyki.