SDR Radom: Agnieszka Buczkowska-Korlińska gościem wydarzenia

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 paź 2018 15:15

7 listopada w Radomiu odbędzie się kolejne spotkania dla osób zawodowo projektujących wnętrza z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Gościem wydarzenia będzie Agnieszka Buczkowska-Korlińska, architekt, właścicielka pracowni Inter-Arch Architekci.

Inter-Arch Architekci to istniejąca od 2006 roku pracownia z siedzibą w Warszawie, specjalizująca się w kompleksowym projektowaniu oraz realizacji domów i rezydencji. Tym co ją wyróżnia jest połączenie silnych kompetencji zarówno w zakresie architektury obiektu, jak i projektowania wnętrz. Taka całościowa opieka nad tworzeniem nowych domów gwarantuje spójność i konsekwencję w całym procesie, obejmującym także pomoc w doborze i zagospodarowaniu działki czy aranżacji ogrodu.

Założycielką Inter-Arch Architekci jest Agnieszka Buczkowska-Korlińska, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Warszawskiej. W portfolio pracowni znajdują się projekty domów jednorodzinnych i osiedli, liczne zrealizowane wnętrza willi i apartamentów, a także obiekty komercyjne, zwłaszcza restauracje. Pracownia jest laureatem wielu wyróżnień i nagród w konkursach architektonicznych.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY:

Hotel Europejski, ul. J. Słowackiego 11, Radom

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY:

7 listopada, od godz. 9.00, początek spotkania godz. 9.30

REJESTRACJA>>>KLIK<<<