SDR Wrocław: Aziralili opowie, jak tworzyć pozytywne przestrzenie

Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
30 kwi 2018 10:29

9 maja w trakcie spotkania dla projektantów wnętrz z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań jednym z ekspertów będzie artystka, malarka i prekursorka Sztuki Pozytywnej, Aziralili.

Każde dzieło sztuki jest rodzajem projektu, a niektóre projekty stają się dziełami sztuki. W konsumpcyjnym czasie fast food’ów i fast life Bauhaus’owa idea funkcjonalizmu oparta na przesłankach psychologicznych i mechanicznych, jak również ogromne znaczenie czynników społecznych (dobro, rozwój osobisty człowieka), nabierają specjalnej wartości. W dzisiejszym, rozpędzonym świecie na niektórych założeniach Szkoły Bauhaus opiera się Aziralili tworząc i propagując Sztukę Pozytywną, autorka powstającej właśnie książki na temat tworzenia pozytywnych wnętrz, w której jednym z opisanych przykładów jest wrocławski kompleks Ovo.
Dla artystki  inspiracją do tworzenia aktywnych obrazów były uwieńczone sukcesem prace Carla Gustava Junga – twórcy psychoanalizy oraz fizyka kwantowa. Zastosowanie sztuki w stylizacji i restylizacji nieruchomości daje bardzo szerokie możliwości. Jak mówi artystka, stylizacje z zastosowaniem Sztuki Pozytywnej są bardzo pomocne zarówno we wnętrzach prywatnych, jak również tam, gdzie przebywa dużo osób, które mają być utrzymane w konkretnym stanie emocjonalnym, np. w ośrodku SPA, hotelu, domu pokazowym, firmie. Zharmonizowanie przestrzeni w takich lokalizacjach podwyższa komfort i standard świadczonych usług oraz w dużym stopniu przyczynia się do ich sukcesu. 

Chcesz wziąć udział w spotkaniu? ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Zaraz po majówce kolejne spotkanie z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań! 9 maja spotykamy się Double Tree by Hilton we Wrocławiu.
Co w programie?
- O OVO Wrocław, najnowocześniejszym apartamentowcu w Polsce, opowie nam jego CEO – Shuckie Ovadiah

Ponadto podczas spotkania odbędą się m.in. wykłady na temat:
- Jak kreować markę architekta wnętrz w social media? Radosław Skowron, LTB.pl
- Pozytywne przestrzenie, Aziralili, artystka, malarka, prekursorka i kuratorka Sztuki Pozytywnej
- Prezentacja zwycięskich projektów w konkursie dla projektantów Studia Dobrych Rozwiązań (edycja dolnośląska)
- Wykłady i stoiska naszych partnerów: Cerrad, Cersanit Polska, Ceramika Paradyż, Mochnik, Aurora Technika Świetlna, Metalland, Finishparkiet, New Trendy, Fargotex, SFA Poland, CAD Projekt K&A i Besco.

Szczegółowa agenda spotkania jest dostępna na www.sdr2018.pl