Spotkaj się w Lublinie z ekspertami od wnętrz

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 maj 2017 10:40

Już 23 maja zapraszamy na rozmowę o dobrym wzornictwie i trendach. Do Lublina przyjadą przedstawiciele producentów i doświadczeni twórcy, z którymi można będzie porozmawiać o rozwiązaniach stosowanych w aranżacji wnętrz i budownictwie. Zamknięte spotkanie skierowane jest do architektów i projektantów wnętrz.

Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Wstęp jest bezpłatny po rejestracji na stronie (tam także pełny program spotkania):

www.sdr2017.pl/2016/pl/co-nowego/designerska-majowka-23-maja-studio-dobrych-rozwiazan-wraca-do-lublina,379.html

W Lublinie Partnerem Strategicznym spotkania jest salon Impero, który zaprosił do prezentacji marki Hansgrohe, RAKO oraz Riho. Salon Impero Style przy ulicy Mełgiewskiej 7b w Lublinie to najnowszy oddział firmy Impero. Ekspozycja salonu to kilkadziesiąt boksów z kompleksowymi aranżacjami łazienek. Dzięki zróżnicowanej ofercie salon może zaproponować atrakcyjną propozycję dostosowaną do potrzeb Klientów.

Partnerem Głównym Studia Dobrych Rozwiązań w Lubliinie jest firma Ceramika Paradyż, której przedstawicielki przygotowały wykład "Struktura dzielona na 6. Raport trendów 2017/2018" – o roli trendów i mikrotrendów w projektowaniu wnętrz.

Dodatkowo czekają nas prezentacje Partnerów – marki CAD Projekt, Colorimo, Deante, Jadar, Modern Line, Palette Cad, Pergo, Ruke, SFA oraz Archicad.

Naszym gościem specjalnym będzie Dominika J. Rostocka - architekt wnętrz, designer, prezes i główny projektant w Creative Coop Architects. Wyróżniana w Polsce i za granicą. Jej „Rezydencja pod Dębami” została nagrodzona w Londynie tytułem Best Interior Design w prestiżowym konkursie European Property Awards. W ciągu 18 lat kariery zawodowej zrealizowała kilkaset projektów wnętrz w Polsce i za granicą (między innymi we Włoszech, Niemczech czy Dubaju). Specjalizuje się w kompleksowej aranżacji luksusowych domów i rezydencji. Projektuje także obiekty publiczne i zajmuje się konserwacją zabytków. Znakiem rozpoznawczym jej realizacji są style projektowe New Art Deco i Modern Classic, jak również tworzone w ich duchu oryginalne detale. Tworzy nie tylko projekty budynków i wnętrz, ale także wzory autorskich mebli i indywidualnych elementów dekoracyjnych.