Studio Dobrych Rozwiązań 2018: nowe spotkania dla projektantów wnętrz w 2018 roku

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 sty 2018 20:59

Aż 16 spotkań dla projektantów i architektów wnętrz czeka nas w ramach Studia Dobrych Rozwiązań w 2018 roku. Chcesz dowiedzieć się więcej? Doszkolić swoje umiejętności? Być na bieżąco z trendami i nowościami? Zapraszamy na cykl spotkań dla profesjonalistów!

Przed nami kolejny rok pełen spotkań, rozmów, prezentacji, dyskusji. Już po raz czwarty Studio Dobrych Rozwiązań rusza w trasę po Polsce. Czeka nas aż szesnaście spotkań dla architektów i projektantów wnętrz, podczas których będzie można można skorzystać z profesjonalnej wiedzy m.in. z zakresu trendów i nowości w urządzaniu wnętrz, doszkolić swoje umiejętności w zakresie kreowania własnej marki w social media, prawnych narzędzi do skutecznej ochrony własnych pomysłów, tajników stylizacji i fotografii wnętrz czy obsługi profesjonalnych programów dedykowanych projektantom wnętrz.

O tym będziemy mówić w 2018 roku:
- Od pomysłu do realizacji: jak powstawały najciekawsze pomysły architektoniczne i wnętrzarskie ostatnich lat. Zaprosimy wybitnych architektów i projektantów, aby opowiedzieli o swoich najciekawszych pracach.
- Fokus na wnętrza: kuchnie/łazienki/sypialnie/pokoje dzienne. Przedstawiciele znanych na polskim rynku marek opowiedzą o nowościach, trendach i rozwiązaniach dedykowanych wnętrzom.
- Nowe technologie: światło/smartdom/nowoczesne AGD czyli wszystko, co trzeba wiedzieć o zaawansowanym technologicznie domu okiem naszych specjalistów.
- Akademia projektowania: podłogi/ściany/instalacje. Eksperci Studia Dobrych Rozwiązań przedstawią nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę projektową.
- Programy graficzne dla architektów i projektantów. Co nowego? Warsztaty przybliżające najnowsze rozwiązania dostępne w popularnych programach do projektowania.
- Między plagiatem a inspiracją. Czy prawo daje architektom i projektantom wnętrz skuteczne narzędzia do ochrony ich pomysłów
- Jak kreować markę architekta wnętrz w social media?
- Jak rozszerzyć ofertę projektowania wnętrz o usługi home stagingu?

Gdzie będziemy?

Bydgoszcz ➡️ 28 lutego
Olsztyn ➡️ 14 marca
Warszawa ➡️ 21 marca
Bielsko-Biała ➡️ 11 kwietnia
Szczecin ➡️ 25 kwietnia
Wrocław ➡️ 9 maja
Lublin ➡️ 23 maja
Poznań ➡️ 6 czerwca
Trójmiasto ➡️ 19 czerwca
Katowice ➡️ 12 września
Białystok ➡️19 września
Warszawa ➡️ 26 września
Koszalin ➡️10 października
Kraków  ➡️24 października
Radom  ➡️7 listopada
Rzeszów ➡️ 21 listopada

Rejestracja

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji do 6 listopada na stronie www.sdr2018.pl >>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<