Studio Dobrych Rozwiązań – byliśmy w Krakowie!

Autor: Małgorzata Nietupska
19 paź 2015 15:14

Już po raz szósty zaprosiliśmy architektów i projektantów wnętrz na spotkanie z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Tym razem nowe rozwiązania do kuchni oraz łazienek prezentowaliśmy w Krakowie.

Za nami spotkania dla architektów i projektantów wnętrz w Warszawie, Białymstoku, Lublinie, Gdańsku, Wrocławiu. Ostatnie odbyło się 13 października w Krakowie w centrum konferencyjnym Stadionu Cracovia. Wzięło w nim udział ok. 50 architektów i projektantów wnętrz.

Studio Dobrych Rozwiązań to wspólne przedsięwzięcie magazynów „Świat Łazienek i Kuchni” oraz „Łazienka”, a także portali RynekLazienek.pl, Lazienka.pl, Archiconnect.pl i MamKuchnie.pl. Do współpracy zaprosiliśmy producentów wiodących marek w branży wnętrzarskiej: CAD Projekt K&K, Hansgrohe, Kaldewei, Peka.

Na program spotkania złożyły się dwa bloki prezentacji. W pierwszym o najnowszych trendach łazienkowych z targów Cersaie w Bolonii opowiedziała Anna Raducha-Romanowicz, redaktor prowadząca magazynu „Łazienka”. Nowości firmy Hansgrohe przedstawili Michał Bednarski oraz Jarosław Mularczyk, zaś firmy Kaldewei – Artur Słabosz.

W drugim bloku prezentacji o tym, co jest modne w kuchniach, na podstawie targów Living Kitchen w Kolonii (Niemcy), mówiła Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca magazynu „Świat Łazienek i Kuchni”. Marek Krzaczkowski – przedstawiciel firmy CAD Projekt K&A, zaprezentował możliwości programów komputerowych do projektowania wnętrz. O wyposażeniu mebli wykonywanych na zamówienie mówił Marcin Milewski z firmy Peka. Jak promować się w mediach społecznościowych, radził Arkadiusz Kaczanowski, redaktor prowadzący portalu RynekLazienek.pl.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za spotkanie! Kolejne odbędzie się 24 listopada w Warszawie. Zapraszamy architektów i projektantów wnętrz. Wstęp jest bezpłatny.

 

Zdjęcia: Andrzej Wawok