Studio Dobrych Rozwiązań – byliśmy w Łodzi! Zobaczcie relację

Autor: Małgorzata Nietupska
18 marz 2016 15:06

Zaprojektuj funkcjonalną kuchnię i łazienkę – pod takim hasłem odbyło się kolejne Studio Dobrych Rozwiązań. Tym razem odwiedziliśmy Łódź. Spotkanie miało miejsce 15 marca 2016 r. w Centrum Biznesowym Synergia. Jego partnerem strategicznym była sieć salonów ELEMENTS.

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań adresowanych do architektów oraz projektantów wnętrz, będący wspólnym przedsięwzięciem magazynów „Świat Łazienek i Kuchni” oraz „Łazienka”, a także portali Lazienka.pl, Ryneklazienek.pl i Dobrzemieszkaj.pl.

Partnerem strategicznym spotkania w Łodzi była sieć salonów ELEMENTS, w których można kompleksowo wyposażyć łazienkę i cały dom – od zakupu wyposażenia, poprzez wykonanie projektu, po realizację. Podczas łódzkiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań projektanci i architekci mogli więc zobaczyć na specjalnej wystawie nową serię łazienkową VIGOUR white, dedykowaną do wnętrz o różnym charakterze, od toalet gościnnych, po łazienki rodzinne. O nowej serii opowiedzieli Magdalena Kolanowska i Gustaw Orzechowski z ELEMENTS.

Parterami Studia Dobrych Rozwiązań były firmy: Atlas Kuchnie, CAD Projekt K&A, Deante, Kaldewei, Kuchinox. Na ich stoiskach można było uzyskać porady, nawiązać kontakty, otrzymać katalogi oraz inne materiały niezbędne w codziennej pracy architekta oraz projektanta wnętrz. Przedstawiciele firm przywieźli także m.in. próbki wykończeń oraz produkty. Na stoisku Atlas Kuchnie – wiodącego producenta mebli kuchennych w Polsce - można było otrzymać m.in. katalogi i umówić się na kolejne spotkanie. To firma, która realizuje także meble w nietypowych wymiarach. Na pytania projektantów i architektów wnętrz odpowiadał Jacek Żok z Atlas Kuchnie.

O zaletach programów do projektowania jako narzędzia ułatwiającego pracę architektów i poszerzającego zakres ich usług mówił Marcin Pietrzyk z CAD Projekt K&A.

Firma Deante przygotowała niespodziankę: przedpremierowy pokaz podblatowego zlewozmywaka Corda z antybakteryjną powierzchnią. Na stoisku Deante można też  było zobaczyć m.in. stalowy, ręcznie robiony zlewozmywak Prospero oraz kolorowe baterie zlewozmywakowe Milin. O ofercie marki opowiedzieli Anna Kowalska i Michał Łój z Deante.

Na stoisku firmy Kaldewei zaprezentowano m.in. umywalki i brodzik ze stali emaliowanej charakteryzujące się 30-letnią gwarancją,  O ofercie i nowościach opowiedział Marek Piosik z Kaldewei.

Marka Kuchinox to specjalista od inspiracji w rozsądnej cenie. Na stoisku Kuchinox prezentowano ofertę do kuchni i łazienki, ale także np. klamek.

W czasie spotkania nie mogło zabraknąć także prelekcji i prezentacji dotyczących najnowszych trendów w urządzaniu i aranżacji wnętrz. O trendach w urządzaniu łazienek mówił Arkadiusz Kaczanowski – redaktor prowadzący portalu Ryneklazienek.pl. O najmodniejszych rozwiązaniach w kuchni opowiedziała Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca magazynu „Świat Łazienek i Kuchni”.

Kolejne spotkanie w ramach Studia Dobrych Rozwiązań odbędzie się 25 kwietnia 2016 roku w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy!

  • Magdalena Kolanowska - kierownik salonu ELEMENTS Łódź

    Cieszę się, że sieć salonów ELEMENTS została Partnerem Strategicznym Studia Dobrych Rozwiązań. Dzięki temu mieliśmy wyjątkową okazję, aby w bezpośredni sposób dotrzeć z ofertą do architektów i projektantów wnętrz. To właśnie oni, urządzając łazienkę, w dużej mierze współdecydują o wyborze produktów. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że mieliśmy możliwość przedstawienia naszej propozycji Dobrego Rozwiązania, jakim jest nowa seria łazienkowa VIGOUR white. To produkty na miarę łazienki XXI wieku, wyróżnione cenioną nagrodą „Plus X Award“.
    Uczestnicy wykazali duże zainteresowanie naszą ofertą, a my jesteśmy przekonani, że nasza propozycja będzie odpowiedzią na ich potrzeby umożliwiając im podniesienie atrakcyjności realizowanych przez nich projektów.