Studio Dobrych Rozwiązań – byliśmy we Wrocławiu!

Autor: Małgorzata Nietupska
30 cze 2015 16:10

Moda łazienkowa i kuchenna zmienia się szybko. Jak za nią nadążyć? W ramach Studia Dobrych Rozwiązań zaprosiliśmy architektów oraz projektantów wnętrz na spotkanie we Wrocławiu. Odbyło się 23 czerwca w centrum konferencyjnym Stadionu Wrocław.

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań adresowych do architektów oraz projektantów wnętrz. Do współpracy zapraszamy firmy z branży łazienek oraz kuchni. W edycji we Wrocławiu partnerami Studia Dobrych Rozwiązań były firmy: CAD Projekt, Hansgrohe, Halupczok, Kaldewei, Peka.

Ich przedstawiciele przybliżyli najnowszą ofertę do łazienek oraz kuchni. Były prezentacje i filmy. Na stoiskach można było uzyskać porady, nawiązać kontakty, otrzymać katalogi oraz inne materiały niezbędne w codziennej pracy architekta oraz projektanta wnętrz. Przedstawiciele firm przywieźli także m.in. próbki blatów, wykończeń oraz produkty, np. baterie i umywalki, z najnowszych kolekcji pokazanych na targach ISH 2015 we Frankfurcie. Wszystkich można było dotknąć, dokładnie obejrzeć oraz uzyskać szczegóły techniczne.

O trendach łazienkowych z tragów ISH 2015 we Frankfurcie (Niemcy) – największej tegorocznej imprezie w branży, opowiedziała Anna Raducha-Romanowicz – redaktor prowadząca magazynu „Łazienka”. O najmodniejszych rozwiązaniach w kuchni, na przykładzie targów Living Kitchen w Koloni (Niemcy) mówiła Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca magazynu „Świat Łazienek i Kuchni”.

Jak działać w mediach społecznościowych i promować swoją działalność w internecie, radził architektom i projektom wnętrz Arkadiusz Kaczanowski – redaktor prowadzący portalu Ryneklazienek.pl.

Kolejne spotkanie w ramach Studia Dobrych Rozwiązań odbędzie w 8 września 2015 roku w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia: Studio Bomersbach

Partnerzy