Studio Dobrych Rozwiązań w Katowicach, 4 września

Zobacz galerię [44 zdjęć]

Studio Dobrych Rozwiązań w Katowicach, 4 września
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 wrz 2018 15:30

Studio Dobrych Rozwiązań - fotorelacja z Katowic

Za nami pierwsze po wakacjach spotkanie Studia Dobrych Rozwiązań. 90 architektów wnętrz mogło wysłuchać kilkunastu wykładów i prezentacji o najnowszych rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej. Polecamy fotogalerię i relację z wydarzenia.

Kolejnym punktem programu było rozstrzygnięcie konkursu „Dobrze Mieszkaj – Najlepszy projekt”, inicjatywy powstałej na początku bieżącego roku, a mającej na celu wyłonienie ciekawych prac projektowych spośród uczestników każdego spotkania. W edycji katowickiej przyznano trzy nagrody. Trzecie miejsce zdobyła Katarzyna Maciejewska z pracowni Maciejewska Design. Na drugim miejscu uplasowała się Izabela Frankowicz-Karczewska z pracowni Modus Architekci. Zwyciężyła zaś Joanna Ochota z pracowni Concept JOana, która w ramach nagrody miała możliwość zaprezentowania zwycięskiego projektu zgromadzonym gościom. Zabrała ona słuchaczy w wakacyjną podróż do Portugali, która to była główną inspiracją dla urządzonego w dużą dawką niebieskiego koloru wnętrza.

Całość wydarzenia zwieńczył występ gościa specjalnego Kamila Laszuka – projektanta, muzyka, zdobywcę nagród Red Dot i IF, twórcę niezwykłego wynalazku dla dzieci Musicon, którym zachwycił wszystkich gości. Stworzony z myślą o dzieciach Musicon to trochę instrument, trochę maszyna, która pozwala na spontaniczną zabawę dźwiękiem, tworzenie i wykonywanie własnych utworów muzycznych. Ułatwia on wszechstronną edukację przedszkolną i wczesnoszkolną. Przeznaczony głównie do placówek edukacyjnych, ale trafia również do domów prywatnych.

Po długim, lecz pełnym inspiracji dniu, zaproszeni architekci i projektanci wnętrz oraz przedstawiciele wszystkich firm mieli okazję podzielić się wrażeniami przy wspólnym lunchu.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ