Studio Dobrych Rozwiązań – odwiedziliśmy Gdańsk!

Autor: Małgorzata Nietupska
14 wrz 2015 16:00

Urządzanie kuchni i łazienek, trendy w ich projektowaniu oraz nowości produktowe – to tematy Studia Dobrych Rozwiązań, które odbyło się w Gdańsku.

Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy architektów i projektantów wnętrz oraz firmy reprezentujące wiodące marki w branży wnętrzarskiej: CAD Projekt K&A, Hansgrohe, Kaldewei, Novellini, Peka.

To już kolejna edycja Studia Dobrych Rozwiązań. Spotkanie w Gdańsku odbyło się 8 września 2015 r. w centrum konferencyjnym PGE Arena Gdańsk. Wzięło w nim udział około 70 architektów i projektantów wnętrz. Wcześniejsze edycje Studia Dobrych Rozwiązań miały miejsce w Warszawie, Białymstoku, Lublinie i Wrocławiu.

Studio Dobrych Rozwiązań to wspólne przedsięwzięcie magazynów „Świat Łazienek i Kuchni” oraz „Łazienka”, a także portali Lazienka.pl, Ryneklazienek.pl, DobrzeMieszkaj.pl oraz MamKuchnie.pl. Adresowane jest do architektów oraz projektów wnętrz. W spotkaniu w Gdańsku udział wzięły głównie osoby z Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Partnerami Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku były firmy CAD Projekt K&A, Hansgrohe, Kaldewei, Novellini oraz Peka. Ich przedstawiciele opowiedzieli o nowościach produktowych i trendach w branży. Udzielali także porad i wyjaśniali aspekty techniczne.

Na stoiskach ekspozycyjnych CAD Projekt K&A, Hansgrohe, Kaldewei, Novellini i Peka można było otrzymać katalogi oraz inne materiały niezbędne w pracy architekta i projektanta wnętrz, a także zobaczyć np. próbki wykończeń.

O najnowszych trendach, na przykładzie targów ISH 2015 we Frankfurcie (Niemcy) opowiedziała Anna Raducha-Romanowicz, redaktor prowadząca magazynu „Łazienka”. O trendach kuchennych z targów Living Kitchen w Kolonii (Niemcy) mówiła Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca „Świata Łazienek i Kuchni”. Jak promować swoją działalność w internecie, radził architektom i projektom wnętrz Arkadiusz Kaczanowski – redaktor prowadzący portalu Ryneklazienek.pl.

Kolejne spotkanie z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań odbędzie się 13 października 2015 r. w Krakowie. Zapraszamy architektów oraz projektantów wnętrz! Wstęp jest bezpłatny. Szczegółowe informacje: www.dobrzemieszkaj.pl

Zdjęcia: Arkadiusz Kaczanowski, Maciej Zarachowicz.