Studio Dobrych Rozwiązań - tak było w Warszawie

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
30 cze 2010 13:09

Jak projektować funkcjonalne i zgodne z najnowszymi trendami łazienki oraz kuchnie? Tego mogli dowiedzieć się architekci i projektanci wnętrz, którzy 25 czerwca przybyli na spotkanie Studia Dobrych Rozwiązań.

Ponad 50 architektów i projektantów zainteresowanych poznaniem najnowszych trendów i rozwiązań, które mogą okazać się pożyteczne przy tworzeniu projektów wnętrz kuchni oraz łazienek, pojawiło się w minioną środe w warszawskim Skwerze.

W trakcie spotkania można było dowiedzieć się m.in., jakie trendy w aranżacji tych pomieszczeń można było zaobserwować podczas tegorocznych targów iSaloni w Mediolanie (mówiły o nich reprezentantki organizatora), a także jak architekci mogą promować się w mediach społecznościowych.

W programie znalazły się również prezentacje partnerujących spotkaniu firm. Producenci i dystrybutorzy mówili o trendach, pokazywali swe najnowsze produkty i rozwiązania. Robert Skomorowski, produkt manager w firmie Purmo mówił o rozwiązaniach grzewczych tej marki. Mirosław Okruszko, szef regionu warszawskiego w firmie Kludi, opowiadał o designie armatury. Wojciech Siejek, dyrektor handlowy w firmie Riho mówił o rozwiązaniach do łazienki oferowanych przez tę markę.

Marcin Pietrzyk, produkt manager w firmie Cad Projekt przedstawił nowe narzędzia informatyczne służące do projektowania, a Zbigniew Bogusławski, manager ds. inwestycji w firmie Pfleiderer, możliwości jakie dają oferowane przez firmę płyty w zakresie projektowania i wykonywania mebli. Paweł Łada z firmy Dom Bianco opowiedział o możliwościach okapów marki Faber, przedstawicielki firmy Peka o ergonomii i trendach w kuchni, a Mirosław Salamonik z firmy Eclisse o systemach drzwiowych tej firmy.

Spotkanie zakończyła prezentacja blogera Macieja Trojanowicza, pracownika agencji SzeriSzeri  dotycząca możliwości promocji w mediach społecznościowych.

Można było również wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia.
Organizatorami spotkania były magazyn „Łazienka” oraz „Świat Łazienek i Kuchni”. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z wydarzenia.

A wszystkim Uczestnikom dziękujemy za spotkanie, zaś naszym Partnerom za pomoc w organizacji wydarzenia.

Partnerzy

cadfaber
kludipeka
pfleidererpurmoriho

Fundator nagrody w konkursie

aquaphor

Organizatorzy


Patron medialny