Studio Dobrych Rozwiązań – tak było w Warszawie

Autor: Małgorzata Nietupska
27 lis 2015 09:22

Trendy łazienkowe, kuchenne i salonowe. Prezentacje produktów oraz rozmowy o projektowaniu i urządzaniu wnętrz. W kolejnej edycji Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie udział wzięło ok. 80 architektów i projektantów wnętrz.

W 2015 roku zaprosiliśmy projektantów i architektów wnętrz na 5 spotkań z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Wszystkie odbyły się na najpiękniejszych stadionach piłkarskich w Polsce: w Lublinie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku oraz – ostatnie – w Warszawie.

Spotkanie w Warszawie odbyło się 24 listopada w centrum konferencyjnym warszawskiego Stadionu Narodowego. Na program spotkania złożyły się prezentacje dziennikarzy magazynów „Świat Łazienek i Kuchni” oraz „Łazienka”, portali Meble.com.pl i RynekLazienek.pl, a także naszych partnerów – firm CAD Projekt K&A, Damixa, Dekoria.pl, Home Image, Kaldewei, Kratki.pl Marek Bal.

O najnowszych trendach łazienkowych z targów Cersaie w Bolonii (Włochy) i ISH we Frankfurcie (Niemcy) opowiedziała Anna Raducha-Romanowicz, redaktor prowadząca magazynu „Łazienka”.

Nowości firmy Kaldewei, a także zalety stali emaliowanej, przedstawił Dariusz Siekierzyński. Damixa to duńska marka baterii, która właśnie powraca na rynek polski. W jej produktach mówił Leszek Siarkiewicz z firmy Damixa.

W pracy projektanta i architekta wnętrz bardzo przydatne są nowoczesne narzędzia, jak specjalistyczne programy komputerowe. Ich możliwości zaprezentował Marcin Pietrzyk z firmy CAD Projekt K&A. O trendach w kuchniach, na podstawie targów Living Kitchen w Kolonii (Niemcy), mówiła Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca magazynu „Świat Łazienek i Kuchni”.

Home Image to firma działająca w sieci Max Kuchnie. O nowościach, ciekawych i modnych rozwiązaniach do kuchni mówił Paweł Lewandowski – właściciel Home Image. Moda zmienia się także w branży kominków. Nowe możliwości aranżacyjne dają np. biokominki – mówił o nich Łukasz Mika z firmy Kratki.pl Marek Bal.

Nowością warszawskiego Studia Dobrych Rozwiązań była prezentacja aktualnych trendów w urządzaniu strefy dziennej. O meblach, ciekawych rozwiązaniach, wzorach, kolorach, trendach do salonu opowiedziała Alicja Pietrowska, redaktor prowadząca portalu Meble.com.pl.

Spotkanie zakończył wykład o promowaniu się w mediach społecznościowych, który wygłosił Arkadiusz Kaczanowski, redaktor prowadzący portalu RynekLazienek.pl. Każdy z uczestników otrzymał pakiety prezentacyjne, m.in. firmy Dekoria.pl. Były one także wyłożone na stoliku z innymi materiałami.

Studio Dobrych Rozwiązań to wspólne przedsięwzięcie magazynów „Świat Łazienek i Kuchni” oraz „Łazienka”, a także portali RynekLazienek.pl, Lazienka.pl, Archiconnect.pl, Dobrzemieszkaj.pl i MamKuchnie.pl.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za spotkanie.

Zdjęcia: Bartosz Jarosz.