Zobacz galerię [23 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
06 paź 2010 11:57

Studio Dobrych Rozwiązań zagościło w Białymstoku

Już po raz drugi zaprosiliśmy architektów i projektantów wnętrz na spotkanie pod hasłem Studio Dobrych Rozwiązań. Tym razem najnowsze rozwiązania do kuchni i łazienek prezentowaliśmy w Białymstoku.

Studio Dobrych Rozwiązań to inicjatywa zorganizowana wspólnie przez redakcję magazynu „Łazienka” oraz pisma „Świat Łazienek i Kuchni”. W trakcie tego spotkania architekci i projektanci wnętrz mają okazję zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami dotyczącymi projektowania wystroju wnętrz łazienek i kuchni.

Premierowa edycja Studia Dobrych Rozwiązań odbyła się w czerwcu tego roku w Warszawie. Po wakacjach ponownie zaprosiliśmy architektów i projektantów na spotkanie z tego cyklu. Tym razem do Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. Odbyło się ono 2 października 2014 r., a udział w nim wzięło ok. 60 architektów oraz projektantów wnętrz – głównie z Białegostoku. Choć gościliśmy również osoby, które przyjechały z innych miast województwa podlaskiego – Ełku czy Suwałk.

Nowinki do łazienki

Z najnowszymi trendami i rozwiązaniami dostępnymi na rynku uczestnicy spotkania mogli zapoznać się podczas prezentacji - przedstawicielek obu redakcji organizujących spotkanie oraz reprezentantów sześciu partnerskich firm. Partnerzy wydarzenia odpowiadali na pytania uczestników i udzielali wyczerpujących informacji o produktach i rozwiązaniach także na swych stoiskach, które można było odwiedzać przed rozpoczęciem spotkania i po jego zakończeniu oraz podczas przerwy.

Na program Studia Dobrych Rozwiązań złożyły się dwa bloki prezentacji. Pierwszy z nich otworzyło wystąpienie dotyczące najnowszych łazienkowych trendów z tegorocznych targów iSaloni oraz Cersaie. Opowiedziała o nich Anna Raducha-Romanowicz, redaktor prowadząca magazynu „Łazienka”.

Kolejna prezentacja należała do firmy Hansgrohe. Rafał Hampel, przedstawiciel tej firmy, opowiedział zebranym m.in. o współpracy marki Axor ze znanymi designerami i przedstawił przełomowe rozwiązania i innowacje Hansgrohe – np. regulowanie strumienia wody w głowicy prysznicowej przyciskiem.

W pierwszym bloku prezentacji znalazło się również wystąpienie Marka Piosika, członka zarządu Kaldewei Polska. Również on podkreślił współpracę firmy z uznanymi projektantami przedmiotów użytkowych. Przedstawił też zalety produktów firmy – wanien i brodzików. Ich odporność na zadrapania czy wysokie temperatury osobiście i obrazowo udowadniał w trakcie prezentacji.

Pierwszy blok zamknęła prezentacja Anny Spalony, product manager z firmy CAD Projekt K&A, która przedstawiła zebranym architektom i projektantom możliwości jakie daje w projektowaniu wnętrz program CAD Decor Pro. Nie tylko opowiedziała uczestnikom spotkania o zaletach programu, ale też zaprezentowała jego możliwości przygotowując przykładowy projekt w czasie rzeczywistym.

Rozwiązania do kuchni

Po przerwie kawowej uczestnicy Studia Dobrych Rozwiązań ponownie skupili swą uwagę na kolejnych prezentacjach. Drugi ich blok otworzyło wystąpienie Małgorzaty Nietupskiej, która opowiedziała zebranym architektom o najnowszych rozwiązaniach i trendach kuchennych z mediolańskich targów EuroCucina 2014.

Kolejne wystąpienie należało do firmy Falcon. Joanna Żytkowicz, przedstawicielka firmy opowiedziała uczestnikom spotkania o jej produktach – wielofunkcyjnych kuchenkach rodem z Wielkiej Brytanii. Natomiast o drzwiach firmy Eclisse i możliwościach ich montażu i aranżacji opowiedział następny prelegent – Mariusz Fiedorowicz. Natomiast Marzena Lewandowska, marketing manager firmy Aquaphor zaprezentowała zebranym urządzenia i systemy oczyszczania wody pitnej oferowane przez firmę.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ