PARTNER PORTALU
Bądź bliżej natury – urządź sypialnię w kolorach ziemi

Bądź bliżej natury – urządź sypialnię w kolorach ziemi

Materiał Partnera Autor: Black Red White
31 maj 2016 13:59

Nie wiesz, skąd czerpać pomysły na zmianę wystroju wnętrza? Do Twojej dyspozycji jest cała paleta kolorów, materiałów oraz wzorów. I to bliżej niż myślisz, bo dookoła Ciebie. Jeśli chcesz stworzyć subtelną, piękną aranżację sypialni, postaw na zawsze modną naturę i kolory ziemi.

 radzi, jak wykorzystać naturalne inspiracje w wystroju sypialni.

Po pierwsze – naturalne odcienie
Sposobem na przytulne i relaksujące wnętrze, a takim właśnie powinna być Twoja sypialnia, są stonowane barwy. Do kolorów ziemi zaliczamy m.in. beże, brązy oraz szarości. Łącz je ze sobą i baw się różnymi odcieniami jednej barwy, a efekt końcowy z pewnością miło Cię zaskoczy!

Po drugie – skandynawski styl
Nowoczesne meble do sypialni są funkcjonalne i eleganckie. Jeśli chcesz, by uzupełniały naturalne aranżacje, wybierz oszczędny w formie, ale efektowny styl skandynawski. Jego kwintesencję stanowią meble do sypialni z  i Helsinki od Black Red White.
W skandynawskiej sypialni Toulouse dominują subtelne, naturalne kolory bieli i odcienie ciemnego dębu. W przestronnej pięciodrzwiowej szafie bez problemu zmieścisz całą garderobę. Dwuosobowe łóżko z wygodnym wysokim wezgłowiem ma także dwie boczne szuflady, w których schowasz pościel. Całość aranżacji dopełniają dwie praktyczne szafki nocne.
Drugą odsłonę naturalności oferuje kolekcja mebli do sypialni Helsinki. Funkcjonalna szafa ma jasne fronty z nowoczesnymi dużymi lustrzanymi elementami. W skład kompletu wchodzi duże łóżko i kompaktowe szafki nocne, każda z dwiema szufladami.

Po trzecie – naturalne wzory i materiały
W sypialni inspirowanej naturą znajdziemy nie tylko gładkie powierzchnie – przecież w naturze najpiękniejsza jest właśnie niedoskonałość i asymetria. Dlatego nie obawiaj się mebli z widocznym rysunkiem drewna, naturalnymi słojami i wyrazistą fakturą tego szlachetnego materiału.

Po czwarte – dodatki
Sypialnia w kolorach ziemi nie musi być wyłącznie minimalistyczna i pozbawiona ozdób. Z odpowiednimi dodatkami łatwo nadasz wnętrzu przytulny wyraz. Do jasnych paneli na podłodze dopasuj miękki dywan w tym samym odcieniu lub ciemniejszy np. Moon/Ela.

Black Red White, dywan Moon/Ela
Black Red White, dywan Moon/Ela

Jak ozdobić ściany? Wybierz zdjęcie piaszczystych wydm, które możesz powiesić nad łóżkiem.

Black Red White, obraz Harmony
Black Red White, obraz Harmony

Zmysłowy nastrój wprowadzisz, stawiając na szafce nocnej elegancki drewniany lampion.

Black Red White, lampion drewniany
Black Red White, lampion drewniany

 

Chcesz ozdobić łóżko? Połóż na nim kilka dekoracyjnych poduszek Olbio lub elegancką narzutę.

Black Red White, poduszka dekoracyjna Olbio
Black Red White, poduszka dekoracyjna Olbio

Wiosna to doskonały czas na zmianę aranżacji sypialni. Wystrój w kolorach ziemi? A może skusisz się na inne wyjątkowe inspiracje od ?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także