×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Ekstrawagancka kreacja

Ekstrawagancka kreacja

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
04 maj 2009 09:33

Kobiety są wymagające i nie lubią kompromisów. Kiedy już decydują się na szafę garderobianą z prawdziwego zdarzenia czy garderobę, jako oddzielne pomieszczenie, nie pozostawią jej samej sobie. Stworzą dla niej kontekst. I to jaki!

 Wnętrze garderoby powinno być doskonale zorganizowane i dostosowane do potrzeb jej użytkowniczki. Jeśli chodzi o systemy wyposażenia szaf, jest w czym wybierać.

Komandor garderoba
fot. Komandor

Dywan Cristal z kolekcji Avant-Garde inspirowany modą lat 60. i 70. Rzucone pod nogi klejnoty, rozczulą niejedną kobietę. Cena: ok. 1.143 zł (200x300 cm).

Agnella dywan
fot. Agnella

Manekin Ludmilla to inspirujący dodatek. Umieszczając go w swoim buduarze bez wątpienia bardziej zastanowimy się nad własnymi kreacjami... Trudno nie podchwycić jego awangardowego stylu...

Alta Moda manekin
fot. Alta Moda

Mozaika Galaxy Red w kolorze namiętniej czerwonej szminki. Rozwibruje i ożywi wnętrze. Cena: ok. 449 zł /m2.

Ardea mozaika
fot. Ardea

Warto „wpuścić” piękne tkaniny wszędzie tam, gdzie to możliwe. Te z kolekcji Tanjore (Osborne & Little) podbiły serce, a potem weszły w trwały związek z barokowym parawanem. Cena: ok. 1.190 zł/mb (szer 128 cm).

Finezja Studio parawan
fot. Finezja Studio

Krzesło to stworzy idealny duet z toaletką. Niespotykana rama z motywem słońca czyni z niego mebel unikalny i czarujący.

Interia Making Spaces
fot. Interia Making Spaces

Misternie utkana lampa Bloom jest jak wiosna. Wniesie radość i świeżość do każdego wnętrza. Nowość z oferty Kartella, do kupienia na zamówienie w Zoom Design Shop.

Zoom Design Shop lampa
fot. Zoom Design Shop

Szezlong (MODA) to połączenie kunsztownie zdobionej, stylizowanej na antyk ramy z tkaniną w tulipany. Niezapomniany duet. Cena: od ok. 4868 do 5637 euro.

CasaNova Collection szezlong
fot. CasaNova Collection

Stolik, w którym przejrzysz się jak w zwierciadle. Prawdziwy diament w kobiecym buduarze.

Interia Making Spaces stolik
fot. Interia Making Spaces

Zestaw ozdobnych pudełek zapanuje nad chaosem drobiazgów. Można w nich posegregować biżuterię, szale i inne dodatki. Cena: ok. 55 euro.

Kare Design pudełka
fot. Kare Design

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także