×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Garderoba w sypialni. Tak możesz ją urządzić

Garderoba w sypialni. Tak możesz ją urządzić

Autor: Elżbieta Ławreniuk
09 gru 2014 13:23
Aktualizacja: 15 gru 2014 08:27

Pojemna szafa czy praktyczna zabudowa zapewni miejsce na przechowywanie i pozwoli utrzymać porządek w każdej sypialni. Zobaczcie, co oferują producenci.

Jeśli nie możemy pozwolić sobie na garderobę w osobnym pomieszczeniu warto wygospodarować miejsce na przechowywanie w sypialni. Pojemna szafa czy wysoka zabudowa ułatwi nam utrzymanie porządku. Większość producentów oferuje możliwość indywidualnego zaprojektowania wnętrza szafy. Półki, kosze, wieszaki, akcesoria dedykowane przechowywaniu konkretnych ubrań pomogą optymalne wykorzystanie przestrzeni.

W sypialni doskonale sprawdzi się wysoka zabudowa umieszczona na jednej ze ścian. Do wyboru mamy wiele kolorów, materiałów, dzięki czemu bez problemu możemy dopasować wygląd garderoby do stylu, który panuje we wnętrzu.

W małych pomieszczeniach doskonale sprawdzą się systemu przesuwne, których otwieranie nie wymaga dodatkowej, wolnej przestrzeni. Przy wyborze pojemnej szafy czy wysokiej zabudowy nie zapominajmy o odpowiednim oświetleniu. Poza oświetleniem ogólnym sypialni, każdą szafę możemy wyposażyć w dodatkowe, wewnętrzne oświetlenie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także