Garderoba w sypialni: zobacz fajny projekt w nowoczesnym stylu!

Garderoba w sypialni: zobacz fajny projekt w nowoczesnym stylu!

Autor: Justyna Łotowska
10 gru 2021 12:57

Garderoba, która stanowi równorzędny czy wręcz ozdobny element aranżacji wnętrza? Dlaczego nie! Ta przypominająca elegancką witrynę sklepową pozwala pięknie wyeksponować w domu wybrane elementy konfekcji. Jak wam się podoba taki pomysł?

Czasy, gdy podczas aranżowania wnętrza zastanawialiśmy się, gdzie upchnąć szafę na ubrania, by jak najmniej wadziła, odeszły w przeszłość. Modne obecnie rozwiązania polegają na inspirowaniu się designem witryn sklepowych, które w atrakcyjny sposób eksponują galanterię.

Garderoba, która pokazujemy w tym artykule, jest lekka w odbiorze i elegancka. Zaprojektowano ją z myślą o funkcjonalności. Ta propozycja polskiej marki Zajc zapewnia, po pierwsze, pełną personalizację. Za każdym razem jest to indywidualnie zaprojektowany mebel. Możemy ją dokładnie dopasować do potrzeb. Pomyśleć o tym, co chcemy wyeksponować, czyli pokazać w przeszklonej witrynie, a co ukryć przed ludzkim okiem, bo jest nasze, intymne.

Luksusowy efekt zapewniają materiały oraz oświetlenie LED z ukrytymi, niewidocznymi źródłami, które równo oświetlają wnętrza. Ścianki garderoby pokryte są laminatem strukturalnym, który odwzorowuje najbardziej popularne gatunki drewna nie tylko pod kątem koloru i rysunku, ale również teksturalnym. W dotyku też nie różnią się od naturalnego materiału. Rama wykonana jest z aluminium i dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Na przykład zgaszonej miedzi, która nadaje całości szlachetnego, matowego bliku. Elementy ozdobne, np. uchwyty szuflad wykonane są z miedzi.

Producent: Zajc

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także