×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Luksusowa sypialnia - wybierz łóżko kontynentalne

Luksusowa sypialnia - wybierz łóżko kontynentalne

Autor: Anna Usakiewicz
05 wrz 2019 09:36
Aktualizacja: 09 wrz 2019 10:24

Luksusowe łóżko kontynentalne to sposób na sypialnię w wyrafinowanym stylu.

Jeden z najnowszych modeli łóżek kontynentalnych marki Comforteo łączy wysoki poziom komfortu z niebanalnym i stylowym wykończeniem. Astoria to piękny mebel, który zachwyca majestatycznym wezgłowiem oraz zdobieniem pokrowca materaca właściwego.

Łóżko kontynentalne Astoria przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom stylowych mebli tapicerowanych. Komfortowa konstrukcja posłania gwarantuje najwyższą wygodę codziennego odpoczynku, a piękne wykończenie sprawia, że Astoria jest prawdziwą ozdobą sypialni.

Pierwszą warstwę łóżka stanowi pół-twardy box z dodatkiem pianki poliuretanowej. Drugą warstwą jest materac właściwy z dwupoziomowym układem sprężyn – bonellowych oraz kieszeniowych o siedmiu strefach twardości. Na tym jednak nie koniec – w materacu właściwym znajdują się dodatkowo trzy różnego rodzaju pianki: pianka Gelax, pianka antybakteryjna oraz pianka wysokoelastyczna.

Dzięki takiemu zestawieniu poszczególnych komponentów Astoria zapewnia znakomite podparcie dla kręgosłupa, a tym samym gwarantuje zdrowy i komfortowy sen.

Cechą charakterystyczną tego łóżka jest również bogate zdobienie zagłówka – gęste pikowanie połączono tutaj z przeszyciami skierowanymi od najniższego rzędu pików w dół. Współgrają z nimi stylowe przeszycia pokrowca materaca właściwego. 

Ustawienie bryły Astorii na filigranowych nóżkach sprawia, że imponująca konstrukcja zyskuje na lekkości. W tym modelu łóżka wysokość wezgłowia, wysokość nóżek, materac bazowy oraz materac właściwy – nie podlegają personalizacji.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także