Mała sypialnia. Szafa z telewizorem to świetny wybór!

Mała sypialnia. Szafa z telewizorem to świetny wybór!

Autor: Ewa Kozioł
22 marz 2022 11:51

W małej sypialni świetnie sprawdzi się szafa z drzwiami przesuwnymi, w których zamontowany jest ekran telewizyjny. To praktyczne rozwiązanie dwa w jednym, pozwalające na oszczędność miejsca. 


W jaki sposób najlepiej poradzić sobie z problemem przechowywania ubrań i całej garderoby w niewielkim mieszkaniu? Rozwiązaniem jest jedna duża szafa ustawiona w sypialni. Taka od podłogi po sufit. Odpowiednio zaaranżowana wewnątrz, pozwoli wszystko wygodnie posegregować. Pomieści nawet ważne dokumenty i różnego rodzaju szpargały. Problemem jest jednak to, że wraz z łóżkiem może zająć większość pomieszczenia. Co jeśli chcemy, by sypialnia była przy tym wygodnym miejscem do wieczornego relaksu i zależy nam na umieszczeniu w niej telewizora? Można oczywiście pomyśleć o podwieszeniu go pod sufitem. Będzie on jednak wówczas dodatkowym i przytłaczającym elementem aranżacji pomieszczenia. Zmniejszy optycznie sypialnię, niepotrzebnie ją zagraci.

I tu z pomocą przychodzą rozwiązania, które oszczędzają miejsce i łączą dwie funkcje naraz. Doskonałym przykładem jest szafa Raumplus z drzwiami przesuwnymi, w których zamontowany jest ekran telewizyjny. To produkt zaprojektowany z myślą o współczesnym stylu życia, który często dzisiaj wiąże się z mniejszą przestrzenią własną. Płaski monitor LCD o przekątnej 55 cali zamontujemy w frontach ze szkła lub płyty. W połączeniu z czarnym szkłem będzie on niemal niewidoczny, dopóki nie zostanie uruchomiony pilotem. Wysoką jakość dźwięku stereo zapewniają głośniki. Ekran umożliwia również podłączenie komputera, tworząc w ten sposób centrum multimedialne w domu, ale nie tylko… Również w niewielkich biurach czy salach konferencyjnych szafa z ekranem, na którym można wyświetlić prezentację, będzie świetnym pomysłem. Tym bardziej że regał może zostać skonfigurowany na potrzeby przechowywania dokumentów.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także