×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Męskie sztuczki

Męskie sztuczki

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
22 maj 2009 10:28

Nawet najbardziej przestronna garderoba nie gwarantuje funkcjonalności. Jest kilka trików, które pozwolą mężczyźnie zorganizować jej wnętrze tak, że nawet pospieszne poranne ubieranie będzie proste i szybkie.

Półeczki – kratownice pozwolą zaprowadzić idealny porządek i... ustalić „garderobianą hierarchię”. W zasięgu ręki te najważniejsze, ulubione T- shirty, a dalej rzadko noszone ubrania.

' title=
fot. Serwis prasowy FOCUS ON

Krawaty wymagają odpowiedniego potraktowania, zwłaszcza gdy tworzą pokaźną kolekcję. Warto zadedykować im specjalną szufladkę z przegródkami. Nie zdeformują się, a poza tym, takie uporządkowanie, znacznie ułatwi kompletowanie (szczególnie „na szybkiego”) garderoby.

Serwis prasowy FOCUS ON
fot. Serwis prasowy FOCUS ON

Spodnie do garnituru wymagają odpowiedniego potraktowania. Muszą mieć trochę przestrzeni i „oddechu” tylko dla siebie, wtedy nie stracą kształtu i kantów. Doskonałym rozwiązaniem jest wysuwany stelaż na spodnie.

Serwis prasowy FOCUS ON
fot. Serwis prasowy FOCUS ON

Jeśli w garderobie ma znaleźć się miejsce na buty i dodatki, warto wyposażyć ją w pojemne szuflady (np. na bieliznę) oraz pudełka i pojemniki (np. na buty czy nakrycia głowy).

Serwis prasowy FOCUS ON
fot. Serwis prasowy FOCUS ON

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także