PARTNER PORTALU
Modna sypialnia. Świetne pomysły na szafę z lustrem

Modna sypialnia. Świetne pomysły na szafę z lustrem

Autor: Alicja Pietrowska
23 gru 2015 13:08

Szafa z lustrem to idealne rozwiązanie do małego wnętrza. Umożliwia utrzymanie porządku w sypialni, a także optycznie powiększa pomieszczenie.

Szafa wnękowa czy też garderoba pod zabudowę to aktualnie jedno z modniejszych rozwiązań we wnętrzu sypialni jeśli chodzi o zakup mebli do przechowywania. Równie warte uwagi są także tradycyjne, trzy - lub czterodrzwiowe szafy wyposażone w duże lustra. Na rynku wybór tego rodzaju mebli jest duży, więc każdy bez problemu znajdzie model idealny dla siebie - i to pod względem wykończenia frontów szafy, jak też jej kształtu czy wielkości.

Połączenie płyty z lustrem to zestawienie nadające wnętrzu eleganckiego wyglądu, ale też ergonomia użytkowania całego wnętrza. Lustro w szafie służy bowiem domownikom przeglądającym się przed wyjściem z domu, ale też optycznie kreuje wielkość pomieszczenia. Tafla lustrzana wbudowana w szafę sprawia, iż pokój optycznie nabiera przestrzeni. Odpowiedni dobór barwy lustra pozwala natomiast na wizualne doświetlenie wnętrza.

W galerii kilka pomysłów na modną szafę z lustrem.  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także