PARTNER PORTALU
Dekoracyjne oświetlenie sypialni. Najciekawsze pomysły architektów

Dekoracyjne oświetlenie sypialni. Najciekawsze pomysły architektów

Autor: Elżbieta Ławreniuk
03 gru 2014 12:58

Światło w każdym wnętrzu gra ważną rolę. Poza oświetleniem ogólnym warto zadbać o dodatkowe źródła światła, które wprowadzą nastrojowy klimat do naszej sypialni!

Sypialnia jest miejscem, w którym z wielką starannością powinniśmy zaplanować oświetlenie. Obok standardowych lampek nocnych oraz głównego źródła światła warto zaprojektować dodatkowe, dekoracyjne elementy. Bo to właśnie dzięki nim w szybki i prosty sposób stworzymy przyjemny klimat. 

Pomysłów na oświetlenie sypialni jest całe mnóstwo. Wybierać możemy naprawdę z przeróżnych dostępnych rozwiązań. Najważniejsze jednak, aby wybrać to, które jest dla nas najlepsze.

Najczęściej w sypialni podświetlamy część sufitu podwieszanego, bo dzięki temu uzyskujemy lekkie, przyjemne dla oka, rozproszone światło. Możemy także zdecydować się na podświetlenie wybranego elementu we wnętrzu - wnęki czy półki. Zawsze świetnie prezentują się również lampki nocne ustawione przy łóżku. Mogę stanowić doskonały element dekoracyjny.

Pamiętajmy, aby przy wybierają konkretne źródła światła dobrać właściwą, przyjemną barwę, która doda naszej sypialni przytulności. Jeśli nie wiecie jak to zrobić to zobaczcie pomysły projektantów, które znajdują się w naszej galerii. Być może któryś nich stanie się inspiracją równie dla was.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także