×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Oświetlenie w sypialni. Piękne lamy o świetnym designie. Zobacz!

Oświetlenie w sypialni. Piękne lamy o świetnym designie. Zobacz!

Autor: Ewa Kozioł
29 maj 2021 19:09

Lampka ścienna to idealne rozwiązanie do sypialni. Doskonale pasują do wnętrze w każdym stylu i o każdym metrażu. Wprowadzą do sypialni przyjemny, przytulny klimat i staną się pięknym elementem dekoracyjnym.

Abażury lampek Chillin wykonane są z tkaniny lub przyjemnego w dotyku aksamitu, a różnorodność wersji pozwala dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do całej aranżacji wnętrza. Obok klasycznej bieli i czerni do wyboru są także kolory szary i zielony. Ciekawą propozycją są abażury dwukolorowe, z wnętrzem w kolorze mosiądzu, który pięknie wygląda w zestawieniu z czernią oraz zielenią. 

Lampki Chillin montuje się bezpośrednio do ściany, a włącznik, umiejscowiony dyskretnie w podstawie wykonanej ze stali lakierowanej, zapewnia wygodę użytkowania. W zależności od potrzeb można zdecydować się na lampkę z jednym lub dwoma źródłami światła. Lampki z jednym źródłem światła (E27 o mocy maksymalnej 40 W) mają szerokość 20 cm oraz wysokość 25 cm, co pozwala na umiejscowienie ich w dogodnym miejscu.

Chillin z dwoma źródłami światła to propozycja dla osób lubiących relaksować się przy ulubionej lekturze. Oprócz głównego źródła światła (E27, max 40 W), lampki te wyposażone są w dodatkowe źródło światła LED: G9 o mocy maksymalnej 10 W. Oba punkty świetlne posiadają niezależne włączniki, co sprawia, że można dostosować rodzaj oświetlenia do okoliczności i indywidualnych preferencji. Szerokość lampek z dwoma punktami świetlnymi wynosi od 20 do 25 cm, a ich wysokość mieści się w przedziale między 30 a 42 cm.

Cena: od 165 zł do 275 zł. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także