×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Modna sypialnia na lato. Te kolory sprzyjają wypoczynkowi

Modna sypialnia na lato. Te kolory sprzyjają wypoczynkowi

Autor: Urszula Tatur
25 cze 2021 12:14

Letnie miesiące to czas relaksu i błogiego lenistwa. Idealnym miejscem na leniuchowanie w wakacyjne poranki będzie sypialnia. Oto kilka propozycji jej wystroju, które stworzą atmosferę do odprężenia w gorące dni i będą zachęcać do błogiego odpoczynku w komfortowych warunkach.

Świetnym pomysłem na aranżację sypialni w letnich klimatach będzie połączenie bieli i delikatnego, chłodnego odcienia błękitu. Nastrajające wakacyjnie dekoracje ze słomy i wikliny oraz drewniane meble wprowadzać będą relaksacyjną aurę nie tylko w letnie miesiące. Najmodniejsze w tym sezonie dekoracje inspirowane naturą podkreślą designerski charakter aranżacji.

Sposobem na zbudowanie sielankowej atmosfery w sypialni, tworzącej harmonię i pozwalające głębiej oddychać nawet w upalne dni, będzie połączenie naturalnego drewna z delikatnym kolorem ścian, np. z kolekcji Beckers Designer Colour. Farba ta posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz spełnia rygorystyczne, europejskie normy dotyczące emisji Lotnych Związków Organicznych (0% LZO), będzie więc odpowiednia także do pokoju małego dziecka.

Orzeźwiający odcień w zestawieniu z prostymi meblami w kolorze naturalnego drewna i oszczędnymi w formie dekoracjami zbudują klimat sprzyjający odpoczynkowi i oczyszczeniu myśli. W takim wnętrzu kolor ścian sam w sobie będzie stanowił piękną ozdobę sypialni.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także