PARTNER PORTALU
Ściana za łóżkiem: 10 sposobów na jej wykończenie

Ściana za łóżkiem: 10 sposobów na jej wykończenie

Autor: Anna Sołomiewicz
23 lip 2016 12:16

Ścianę za łóżkiem najprościej wykończyć  tapetą, fototapetą lub kolorowymi naklejkami. Ten sposób jest niedrogi, a przy tym daje niesamowity efekt.

Ściana za łóżkiem to bez wątpienia jeden z istotniejszych elementów aranżacji sypialni. O ile nie pokrywa jej wysoki zagłówek, jest ona zazwyczaj niezabudowana i rzadko kiedy decydujemy się powiesić na niej dodatkowe półki czy dekoracje. Wolna ściana aż prosi się o jej odpowiednie wykończenie. 

Idealnym pomysłem będą fototapety oraz kolorowe naklejki. Ten sposób udekorowania wnętrza jest prosty do wykonania (możemy podjąć się tego samodzielnie) i jednocześnie niedrogi. Poza tym, w razie ochoty na szybką zmianę wystroju ścianę możemy łatwo zmienić. 

Fototapety, tapety i naklejki ścienne to wspaniałe rozwiązanie, dające bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Ścianę w sypialni może zdobić piękny widok na morski krajobraz, łąka usłana kwiatami bądź abstrakcyjne grafiki. 

W naszej galerii prezentujemy 10 aranżacji sypialni, w których ściany nad łóżkiem wykończono fototapetą lub udekorowano naklejkami. Która podoba Wam się najbardziej?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także