×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Aranżacja sypialni. Wybierz piękne tkaniny

Aranżacja sypialni. Wybierz piękne tkaniny

Autor: Elżbieta Ławreniuk
12 sty 2015 11:04
Aktualizacja: 15 sty 2015 08:43

Tkaniny we wnętrzu odgrywają bardzo ważną rolę. Dzięki dekoracyjnym poduszkom, narzutom czy zasłonom sypialnia nabiera wyjątkowego charakteru.

Sypialnia jest miejscem, które ma sprzyjać regeneracji sił. Powinniśmy zadbać o właściwy dobór oświetlenia, wygodnych mebli oraz tkanin, które także budują wyjątkowy nastrój wnętrza.

Wybierając tkaniny do sypialni mamy spore pole do popisu. Narzuty, zasłony, dywany zazwyczaj zajmują sporą powierzchnię a ich kolor, faktura staje się ważnym elementem całej kompozycji.

Wybór tkanin powinniśmy dopasować do stylu, który panuje w sypialni. W klasycznych wnętrzach dobrze sprawdzi się połączenie zasłon i lekkich firan, które dodadzą mu elegancji. Z kolei w sypialniach urządzonych w stylu nowoczesnym możemy zdecydować się na połączenie rolet oraz zasłon. Całość aranżacji mogą wzbogacić dekoracyjne poduszki.

W sypialni możemy także sięgać po tapicerowane meble. Dowolna tkanina może stać się ozdobą ciekawej formy łóżka, a tapicerowany zagłówek będzie stanowił praktyczne, funkcjonalne rozwiązanie, które ociepli każde wnętrze. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także