PARTNER PORTALU
Metamorfoza sypialni - 10 prostych pomysłów

Metamorfoza sypialni - 10 prostych pomysłów

Autor: Anna Usakiewicz
25 cze 2016 15:42

Jak odmienić wystrój sypiali? Niewielkim nakładem pracy - zmieniając kolor ścian lub przyklejając fototapetę nad łóżkiem. Jeszcze prościej jest wymienić dodatki.

Wszystko co lubisz może być inspiracją do stworzenia zupełnie nowej aranżacji sypialni. Wiosenne kwiaty, sport czy inspiracje z podróży możesz odnaleźć na materiałach, meblach i dodatkach.

Zobaczcie 10 prostych pomysłów jak odmienić wnętrze Waszej sypialni. Do dyspozycji macie sposoby wymagające nakładu pracy i środków - do takich należy wymiana materiałów podłogowych. Inne, to zmiana koloru ścian: do wyboru farby lub tapeta, czy wykonanie ściennej dekoracji. Wystarczy jeden dzień, a wnętrze zmieni się nie do poznania. 

Jeżeli nie chcecie wykonywać żadnych prac remontowych także macie sporo możliwości, aby mimo wszystko przeprowadzić skuteczną metamorfozę sypialni. Można wymienić tekstylia.  Nie tylko pościel, ale także zasłony i zmienić dodatki. Poduszki i narzuty w modne desenie, dekoracyjne kompozycje kwiatowe, czy obrazy wprowadzą do wnętrza nasz ulubiony styl.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także