PARTNER PORTALU
Przytulna sypialnia na jesień. 10 modnych aranżacji od Westwing

Przytulna sypialnia na jesień. 10 modnych aranżacji od Westwing

Autor: Urszula Tatur
21 paź 2021 15:54

Ciepła i przytulna sypialnia to miejsce idealne na spędzanie długich jesiennych wieczorów. Zobaczcie jak modnie ją urządzić razem z Westwing.

Sypialnia to dla wielu jedno z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu – miejsce relaksu oraz domowa oaza spokoju. Dlatego jej wystrój powinien nie tylko odpowiadać najnowszym trendom, ale również być odzwierciedleniem Twojego gustu. Odpowiednio dobrane tkaniny pozwolą stworzyć przytulny i sprzyjający relaksowi nastrój. To właśnie w sypialni odgrywają one największą rolę. 

Co jest modne w aranżacji sypialni? Już od kilku sezonów zieleń powraca jesienią. Za każdym razem w nowym odcieniu. W tym sezonie jednak najmodniejsze jest łączenie wszystkich dotychczasowych tonów. Chcemy też, aby wnętrza, w których przebywamy, były nie tylko praktyczne i piękne, ale także odzwierciedlały naszą osobowość, dlatego tak silnie rozwija się trend personalizacji.

Od kilku sezonów doceniamy bliskość przyrody, jednak teraz chcemy otaczać się naturą, nie ingerując w nią. Skóry zwierzęce zastąp więc ich motywami. Lamparcie cętki, pasy zebry lub wężowa skóra prezentują się równie pięknie (i tak samo drapieżnie!) w postaci ornamentów. Powraca też szacunek dla rzemiosła. A wraz z nim piękne drewniane meble i ich fantazyjne fronty.

Trend łączenia kultur i charakterystycznych dla nich motywów widać zarówno w strojach, jak i w aranżacjach wnętrz. Etniczne wzory swoją popularność zawdzięczają stylowi boho, który na dobre zagościł w naszych sercach. Teraz jednak stają się jeszcze bardziej zgeometryzowane.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także