Sypialnia z klimatem. Piękne dodatki od Black Red White

Sypialnia z klimatem. Piękne dodatki od Black Red White

Autor: Ewa Kozioł
20 sty 2022 15:57

Sypialnia powinna być komfortowa i dopasowana do indywidualnego stylu. Warto więc zadbać o odpowiednie dodatki, aby stała się piękna i klimatyczna. 

Podstawą dobrego snu jest dobrze dobrane łóżko i materac, ale to dzięki dodatkom pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Swoją domową oazę trzeba urządzić tak, aby spełniała swoje zadanie, a jednocześnie cieszyła oko. Dzięki dekoracjom możesz bawić się stylami!

W stylu boho

Oferta dodatków boho od Black Red White to raj dla miłośników tego stylu. Rattanowe lampiony i oświetlenie, pojemniki do przechowywania wykonane z naturalnych materiałów czy też przytulne tekstylia z charakterystycznymi frędzlami to tylko część oferty. Styl boho, jako synonim wolności, pozostawia duże pole do popisu w kwestii aranżacji i doboru dodatków.

Monochromatyczne pomieszczenia to elegancki minimalizm, który można podkręcić ciekawym oświetleniem o fikuśnym kształcie lub intrygującymi printami na sypialnianych tekstyliach, jednocześnie trzymając się ustalonej gamy barw.

Natura w sypialni

Teraz, jak nigdy dotąd, potrzebny jest nam kontakt z naturą. Dzięki dodatkom wykonanym z naturalnych materiałów można je bez problemu wprowadzić do swojej sypialni. Zielone akcenty i roślinność idealnie zgrają się z neutralną paletą kolorów.

W stylu glamour

Tapicerowane wezgłowie i welurowe tkaniny cechują styl glamour. Jasne, pastelowe kolory wypełnią Twoją sypialnię ciepłą aurą. Postaw na złote detale, jeśli chcesz, aby Twoje miejsce odpoczynku stało się jeszcze bardziej eleganckie i stylowe.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także