×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Trendy 2022: ciemnozielony kolor w sypialni. Pomysły ze sklepów!

Trendy 2022: ciemnozielony kolor w sypialni. Pomysły ze sklepów!

Autor: Justyna Łotowska
06 gru 2021 08:34
Aktualizacja: 06 gru 2021 14:13

Jak urządzić sypialnię? W zieleni! To kolor idealny, wprost stworzony do tego wnętrza. Uspokaja, łagodzi, poprawia nastrój i sprzyja wypoczynkowi. Wybraliśmy 10 przydatnych pomysłów do sypialni urządzonej w butelkowej i szmaragdowej zieleni. Podajemy ceny ze sklepów!

Głęboka butelkowa lub szmaragdowa zieleń to wyjątkowo piękny odcień zielonego. Jest elegancka, stylowa, ponadczasowa. Uspokaja zmysły i pozwala oczom odpocząć. Ciemna zieleń wprowadza do sypialni (i do innych wnętrz także!) sporą dawkę luksusu i modnego looku. Nic więc dziwnego, że butelkowy i szmaragdowy zielony to kolor, który szturmem zdobył nasze serca i nasze wnętrza. Jak jednak wprowadzić butelkową zieleń do sypialni? Jak urządzić ją z tym kolorem, by była modna, a jednocześnie, by nie przesadzić z jego obecnością we wnętrzu? 

W sypialni możesz wprowadzić ciemny zielony kolor na wiele różnych sposóbów. Co powiesz na tapetę z motywem zieleni? Modne są wzory liści, kwiatów, ziół i innych elementów prosto ze świata przyrody. Jesli wolisz prostsze rozwiązania, pomaluj ścianę za łóżkiem farbą w kolorze szmaragdowej lub butelkowej zieleni. Możesz też wykończyć ścianę panelami tapicerowanymi w tym kolorze. 

W sypialni w kolorze zieleni sprawdzi się też tapicerowane łóżko o tym odcieniu. W sklepach znajdziesz mnóstwo świetnych modeli! A co powiesz na zielone zasłony, zielony dywan lub dodatki? Nie zapomnij także o żywych roślinach - to idealny akcent w Twojej zielonej sypialni!

Czytaj również: Modny salon: butelkowa zieleń - z czym ją łączyć? Piękne zdjęcia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także