PARTNER PORTALU
3 pomysły na klimatyczną sypialnię. Piękne aranżacje!

3 pomysły na klimatyczną sypialnię. Piękne aranżacje!

Autor: Ewa Kozioł
16 paź 2022 18:45

Jak urządzić piękną, klimatyczną sypialnię? Zobacz trzy świetne pomysły, które możesz wykorzystać w swoim wnętrzu.

1. Czerwień w sypialni

Przepisem na elegancką, a jednocześnie niezwykle zmysłową sypialnię jest wykorzystanie czerwieni. Doskonałą bazą do realizacji tego zadania będzie wysycony odcień Cherry z palety Beckers Designer Colour, który wypełni wnętrze i doda mu głębi. Aksamitne poduszki i narzuta w kontrastującym granacie w połączeniu ze złotymi akcentami stworzą wnętrze nie tylko wytworne, ale też otulające ciepłem i niebywale nastrojowe. Stylowa lampa na kryształowej nodze czy grafiki w złotych ramach zaznaczą konsekwentny charakter aranżacji w kierunku glamour.

2. Delikatne szarości w sypialni

Szyk wywodzący się z minimalizmu zapewni w sypialni delikatna szarość Fashion dostępna w linii ceramicznej farby Beckers Designer Collection. W takim bazującym na prostocie wnętrzu ozdoby stworzą drewniane meble i dekoracje w formie plecionek czy suszonych traw. Bawełniana waflowa narzuta w jasnej szarości będzie pełnić zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną, harmonijnie komponując się z białą pościelą i podkreślając naturalność wystroju.

3. Beże i szarości w sypialni

Utrzymaną w beżach i szarościach sypialnię urokliwie udekorują akcenty kolorystyczne o różnym nasyceniu. W tej roli sprawdzą się tekstylia, barwne grafiki oraz meble w różnych odcieniach. Ważne jest, aby ich dobór zapewnił zauważalny kontrast ze ścianami pomalowanymi kolorem Trust. Kwiaty doniczkowe dodatkowo ożywią wnętrze oraz uwydatnią przyjemny klimat aranżacji.

Zobacz także Ściana za łóżkiem w sypialni. 10 pięknych projektów. 20 zdjęć sypialni!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także