×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Aranżacja sypialni: wybieramy ciemne kolory

Aranżacja sypialni: wybieramy ciemne kolory

Autor: Katarzyna Masłowska
11 gru 2017 13:22
Aktualizacja: 12 gru 2017 14:19

Ciemna kolorystyka szczególnie przypadnie do gustu osobom, które ze względu na rodzaj swojej pracy potrzebują wyciszenia, chodzą spać o różnych porach lub mają problemy z zasypianiem.

Ze względu na swój awangardowy charakter ciemne wnętrza przyciągają naszą uwagę. Sprawiają, że przestrzeń staje się bardzo elegancka, a jednocześnie przytulna i nastrojowa. Jednak największym atutem użycia takich barw jest ich wpływ na jakość snu. Ciemna kolorystyka szczególnie przypadnie do gustu osobom, które ze względu na rodzaj swojej pracy potrzebują wyciszenia, chodzą spać o różnych porach lub mają problemy z zasypianiem. Ceramika Tubądzin przedstawia aranżację, dzięki której sypialnia stanie się niezwykłym pomieszczeniem, zapewniającym satysfakcjonujący wypoczynek.

Charakterystyczne cegiełki w kolorze głębokiego granatu, Abisso bar navy, przeznaczone są do dekoracji ścian. Zestawienie ich z odwołującymi się do wyglądu drewna gresami Korzilius tworzy zapadającą w pamięć aranżację, która dzięki swojej kolorystyce sprzyja odprężeniu niezależnie od pory dnia.

Zobacz także: Aranżacja sypialni: 4 kroki do dobrego snu

Wyciszenie znajdą w niej nawet osoby, które prowadzą bardzo intensywny tryb życia. Oprócz stylowego wyglądu płytek Korzilius, duże znaczenie dla końcowego efektu ma sposób ich ułożenia. Ukośne pozwoli ukryć wszelkie niedoskonałości w płaszczyznach ścian lub podłogi, a równoległe optycznie powiększy pomieszczenie.

Ciemna cegiełka w towarzystwie drewna

Wyróżniającym się elementem aranżacji jest płytka ścienna Abisso bar navy użyta jako imitacja wezgłowia łóżka. Może ona stanowić bardzo interesujący akcent, który uatrakcyjni każde wnętrze. Jej połyskująca faktura ożywi powierzchnię ścian oraz będzie responsywnie współdziałała z oświetleniem. Ze względu na swój unikalny wygląd z pewnością stanie się bardzo wyrafinowaną ozdobą.

Ciemna barwa płytek Wood Shed Brown STR pozwala na dużą dowolność podczas aranżacji wnętrz, a ich matowa powierzchnia doskonale współgra z błyszczącymi gresami. Ich wygląd i charakterystyka dają możliwość ułożenia ich zarówno na ścianach, jak i podłogach, pozwalając nam na niezwykłą kreatywność w urządzaniu wybranego pomieszczenia.

Otoczenie, w którym się relaksujemy i śpimy w wymierny sposób przekłada się na jakość wypoczynku. Ciemne barwy działają wyciszająco i kojąco, tworząc jednocześnie bardzo wyrafinowany efekt. Niezwykle modne zestawienie połyskujących i matowych faktur sprawia, że sypialnia ubrana w kolekcje Abisso i Korzilius Wood Shed zamieni się w prawdziwą oazę spokoju w eleganckim wydaniu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także