×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Elegancka sypialnia w stylu glamour

Elegancka sypialnia w stylu glamour

Autor: Elżbieta Ławreniuk
24 gru 2014 10:16
Aktualizacja: 27 gru 2014 13:51

Wnętrze sypialni zdominowała tapeta. Wyrazisty, przypominający pikowany materiał wzór tworzy przytulne, nastrojowe wnętrze. Połyskujące dodatki dodają mu smaku, wprowadzając elegancki styl glamour.

Przestronna sypialnia na poddaszu została urządzona z wielką dbałością o każdy detal. We wnętrzu zdecydowano się na połączenie delikatnych, fioletowych odcieni oraz tapety z intensywnym wzorem, którą umieszczono na ścianie za łóżkiem. Tak odważne zestawienie zaowocowało powstaniem spójnego, eleganckiego wnętrza.

Ciemne meble: łóżko, stoliki nocne, komoda dodają wnętrzu elegancji. Doskonale łączą się z ciemną podłogą i drzwiami. Ciemne elementy efektownie kontrastują z wysokimi listwami przypodłogowymi.

W sypialni znajdziemy także duże lustro w ozdobnej ramie, które optycznie powiększa wnętrze. W ciekawy sposób zaprojektowano także sufit. W podwieszanym suficie wykonano wnękę, w której umieszczono dekoracyjną, połyskującą lampę w stylu glamour. We wnęce dodatkowo powtórzono wzór widniejący na ścianie za łóżkiem, dzięki czemu całość tworzy spójną kompozycję.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także