×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Klasyczna sypialnia w beżach i brązach

Klasyczna sypialnia w beżach i brązach

Autor: Elżbieta Ławreniuk
12 sty 2015 09:55
Aktualizacja: 13 sty 2015 10:01

Połączenie spokojnej, stonowanej kolorystki oraz klasycznego wyposażenia to sprawdzony sposób na przytulną sypialnię.  W towarzystwie dobrze dobranego oświetlenia i dodatków powstało ponadczasowe, eleganckie wnętrze.

Ściany w sypialni pomalowano na dwa kolory. Jasny beż współgra z ciemnym brązem tworząc spokojną, harmonijną przestrzeń. Z uwagi na fakt, że sypialnia znajduje się od północnej strony budynku, naturalne było poszukiwanie koncepcji wystroju, który ociepli wnętrze. Tak też powstała aranżacja oparta o brązy i beże – opowiada architekt Piotr Stanisz. 

Jasne, kremowe odcienie stanowią doskonałe tło dla ciemnych, ponadczasowych mebli o prostej formie. Całość dopełnia podłoga, która kolorystycznie nawiązuje do barwy mebli.

Sypialnia została urządzona bardzo funkcjonalnie. Poza wygodnym łóżkiem znajdziemy w niej dwa stoliki nocne, komodę oraz pojemną zabudowę pełniącą funkcję garderoby.

W sypialni wykonano ciekawą zabudowę. Część znajdującą się za wezgłowiem łóżka delikatnie wysunięto do przodu. Zabudowę podzielono także kolorystycznie na dwie, kontrastowe części - dolną w kolorze ciemnego brązu zestawiono z jaśniejszym, beżowym odcieniem widocznym na pozostałych ścianach.

Nad łóżkiem umieszczono czarno-białą fotografię przedstawiające alejkę w parku. Elementy po obu stronach od zabudowy wykorzystano jako praktyczne półki. Dodatkowo zabudowę oświetlono, dzięki czemu wprowadzono do sypialni nastrojowe, przyjemne światło. Po obu stronach łóżka, na nocnych szafkach umieszczono lampki nocne o prostym, klasycznym kształcie. Uwagę przyciąga nowoczesna lampa sufitowa o oryginalnym kształcie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także