PARTNER PORTALU
Królewski nastrój

Królewski nastrój

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 kwi 2008 00:00

Ogromne, ustawione w samym centrum, łoże i równie pokaźna szafka, po brzegi wypełniona ... książkami. Ktoś może spytać – zatem jakie to jest tak naprawdę wnętrze? I za chwilę sam sobie odpowie – oczywiście, że sypialniane.

Któż z nas nie ma życiowych pasji? Kto nie lubi marzyć bądź wspominać to, co już z tych marzeń zdołał przeżyć? Kto wreszcie nie chce mieć w swoim domu specjalnie wydzielonej przestrzeni, służącej właśnie do realizacji powyższych, a dodatkowo do błogiego lenistwa – oczywiście lenistwa konstruktywnego, często w towarzystwie ciekawej książki?

Właściciele opisywanego wnętrza należą do grona szczęśliwców, którzy właśnie taką przestrzeń posiadają – jest nią ich sypialnia, która, jak całe mieszkanie, udowadnia, że do uzyskania niepowtarzalnego klimatu wcale nie trzeba dysponować wnętrzem o ogromnej powierzchni.

Prezentowana sypialnia to miejsce urządzone z niesamowitym wyczuciem. To zadziwiające, że na zaledwie kilku metrach udało się stworzyć coś takiego. Nie ma tu miejsca na żadną przypadkowość, a każdy, najdrobniejszy nawet, przedmiot od razu kojarzy się z którąś z dwóch głównych pasji właścicieli, jakimi są: dalekie podróże i ciekawe książki.

Nie jest to więc przestrzeń służąca jedynie do snu. Przecież w tak wspaniałym łóżku, które, wraz z szafkami nocnymi i stołkiem, ma rodowód indonezyjski, można odpoczywać na wiele sposobów – można czytać, rozmawiać, planować kolejne wyjazdy albo wsłuchać się w kojący pomruk, jaki wydaje z siebie jeszcze jeden zadowolony mieszkaniec tego pokoiku, biały kot. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także