PARTNER PORTALU
Kwitnące imperium

Kwitnące imperium

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
26 lut 2013 12:23

Drewniany dom z bali, położony nad jeziorem, zanurzony w tętniącej życiem zieleni. Otwieramy drzwi do kilku jego zakamarków, tych najbardziej intymnych i wyjątkowych.

Wszechobecne drewno wypełnia wnętrze siedliska ciepłem i bliską naturze aurą. Niepowtarzalne, ręcznie malowane meble „na ludową nutę”, zostały wykonane i ozdobione przez projektantkę Agnieszkę Kubasik.. Po przekroczeniu progu sypialni wchodzimy w zaczarowany świat tulipanów. Drewniane „sklepienie” wnętrza, w kolorze spalonej słońcem słomy i utrzymane w subtelnych barwach dodatki, tworzą intymny klimat.

Najbardziej przyciągającym uwagę elementem wyposażenia są białe meble, z wyrazistym ornamentem w formie bordowo-czarnych tulipanów. „Kwitną” na frontach szafek i na zagłówku łóżka. Ornamenty o dużej sile wyrazu, przepełnione ciepłem i pasją projektantki, przydają otoczeniu charakteru. Naszym zmysłom nie grozi nuda. Czerpiemy przyjemność nie tylko z wrażeń wzrokowych, powoli ogarnia nas także przyjemne ciepło natury, zapach żywicy i docierający od łąk aromat kwiatów...

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także