×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Niebieska sypialnia. 10 pomysłów na wnętrze w kolorze. Co za zdjęcia!

Niebieska sypialnia. 10 pomysłów na wnętrze w kolorze. Co za zdjęcia!

Autor: Urszula Tatur
04 maj 2021 11:22

Niebieski kolor sprzyja wypoczynkowi. Komponując wystrój sypialni, postawmy na sprzyjające odnowie ulubione odcienie niebieskiego.

Sypialnia w najmodniejszych odcieniach niebieskiego to must have tego sezonu. Kolor niebieski można zastosować we wnętrzach w niemal każdym stylu. Zarówno w takich, które chcemy odświeżyć nowym, ciekawym akcentem jak i takich, które dopiero aranżujemy i właśnie od ściany z motywem niebieskim rozpoczniemy naszą przygodę z ich urządzaniem.

Możliwości na wykorzystanie niebieskiego jest wiele – można go komponować w chłodnych, ascetycznych wnętrzach – podkreślając ich oszczędny, nieco zimny wymiar. Grecki, mocny odcień może natomiast stać się głównym elementem aranżacji, tworząc tło dla mniej wyrazistego wyposażenia. Spokojniejszy tzw. dazzling blue idealnie sprawdzi się w tworzeniu delikatnych, subtelnych nastrojów sypialni.

Marynarski granat jeszcze raz przywróci modę na aranżacje w stylu marynistycznym, które i tak, niezależnie od trendów cieszą się niegasnącym zainteresowaniem. Niebawem zapewne powrócą w nowych, rześkich odsłonach.

Tzw. „zakurzony niebieski” jest niezwykle delikatny, dzięki czemu doskonale komponuje się z odcieniami czekolady i śmietany. Idealne tło do sypialni dziecięcej oraz każdego wnętrza, w którym chcemy zastosować kolory ziemi czy pokryte patyną, postarzane meble.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także