PARTNER PORTALU
O takiej garderobie marzy każda kobieta...

O takiej garderobie marzy każda kobieta...

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
13 maj 2009 09:52

Przeznaczona do przechowywania odzieży, ubierania się i czesania. Praktyczna, bo można w niej uprasować rzeczy oraz schować walizki. I ekskluzywna, bo posłuży także jako miejsce towarzyskich spotkań i pogaduszek. Garderoba z prawdziwego zdarzenia.

O dużym, oddzielnym, wygodnie urządzonym pokoju garderobianym marzy chyba każda kobieta. Prezentowane wnętrze, pomyślane trochę jako „ekspozycja eleganckiego, włoskiego butiku”, robi naprawdę wielkie wrażenie. Można tu godzinami przymierzać stroje, w przerwach odpoczywając na obitej pluszem kanapie, popijając kawę i przeglądając czasopisma.

Dla niej i dla niego

Wnętrze wydaje się typowo kobiece, ale z garderoby korzysta małżeństwo, dlatego została ona podzielona na część męską i żeńską. W każdej z nich znalazły się oryginalne, pozbawione frontów szafy, w których umieszczono ubrania. Uprasowane i posortowane według wybranego klucza rzeczy (ubrania, kapelusze, buty i bielizna), w każdej chwili są gotowe do nałożenia.

Zaczęło się do koloru pomarańczy

Punktem wyjścia do stworzenia aranżacji garderoby, był dość nietypowy kolor – pomarańczowy. Taką barwę mają wszystkie garderobiane szafy oraz ciężkie zasłony, zawieszone w wysokich oknach. Pomarańcz świetnie zagrał we wnętrzu, zwłaszcza w połączeniu z efektownymi, zielonymi i białymi meblami.

Podłogę wyłożono tu ciemnymi, drewnianymi deskami, pokrytymi z wierzchu elegancką, lśniącą warstwą.

Pełna światła

Dzienne światło oraz dobrą cyrkulację powietrza, dzięki czemu ubrania są świeże i nie grozi im zapach stęchlizny, zapewnia duża ilość okien. Zainstalowano w nich praktyczne rolety i ozdobne, suto marszczone zasłony. Wysokie lustra i żyrandol zostały specjalnie do tego wnętrza zaprojektowane, a potem wykute przez metaloplastyka ze stali.

Garderobie dodają też uroku stylowe dodatki: dekoracyjny minimanekin oraz ozdobne pudełka na biżuterię i haftowane chusteczki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także