×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Po drugiej stronie lustra

Po drugiej stronie lustra

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
08 lut 2012 11:00

Sypialnia niczym z baśni albo ze snu, obfitująca w wyrafinowane formy i mroczne, zmysłowe barwy. Pełna magii, iluzji i lustrzanych odbić...

W najbardziej nawet baśniowej sypialni, najważniejsze jest łóżko, a to tutaj to wyjątkowo efektowny mebel. Wielkie, wykończone srebrem łoże z dekoracyjnym, pikowanym zagłówkiem w fioletowej barwie, zostało zestawione z czarnymi, stylowymi stoliczkami nocnymi i eleganckimi lampkami nocnymi (Almi Decor). Nad łóżkiem zawieszono fantasmagoryczny obraz Tomasza Sętowskiego, a na ścianie obok – olbrzymie, wykonane na zamówienie lustro, wyeksponowane na tle grafitowej tapety (Almi Decor). Całe wnętrze lśni i połyskuje za sprawą rozmieszczonego w różnych miejscach oświetlenia, srebrnych i lustrzanych mebli (m.in. toaletki Kare Design z oferty Glamstore), a także pokrytej płatkami srebra ściany. W srebrzystym suficie wycięto okrąg, w którym, za sprawą miniaturowych światłowodów, stworzono gwiaździste niebo. Światło odbija się również od podłogi, wykonanej z połyskującej żywicy dekoracyjnej.

Wszechobecne lśnienie tonują mocne w barwie dodatki: fioletowe (narzuta, zagłówek łóżka, abażury lamp) i czarne (dywan, puf, poduszki i zasłony w oknach). Komfortowo zaaranżowana garderoba, stylistycznie ani kolorystycznie nie odbiega od wyglądu sypialni. W dużej przestrzeni znalazło się miejsce dla solidnej, zamykanej szafy o lakierowanych, fioletowych frontach oraz otwartej, białej zabudowy w dekoracyjnej ramie. Jej fioletowe wnętrze zostało podzielone na części, w których – według odpowiedniego klucza – powieszono ubrania. Całości dopełniają pikowany puf na srebrnych nóżkach oraz ozdobny żyrandol z kryształkami.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także