PARTNER PORTALU
Spacer po rosie

Spacer po rosie

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 kwi 2008 00:00

Drewniany dom z bali, położony na wzgórzu, z którego roztacza się „widok marzeń” niejednego zapracowanego mieszczucha: jezioro, „dzika przyroda”, przestrzeń nasycona zapachem ziół.

Wnętrze domu jest równie naturalne jak jego otoczenie. Wszechobecne drewno wypełnia sypialnię ciepłem i bliską naturze aurą. Niepowtarzalne meble, które stanowią wyposażenie pomieszczenia, zostały wykonane przez stolarza i ręcznie ozdobione przez projektantkę, Agnieszkę Kubasik. To jedno z najbardziej subtelnych i uroczych wnętrz domu na wzgórzu. Drewniane meble zostały przyozdobione niezwykle delikatnymi ornamentami. Wyrafinowany, florystyczny wzór lekko „wije się” po frontach sprzętów. Czysta, subtelna kreska i dynamiczny układ roślin budują klimat swobody i uspokojenia.

To chyba najbardziej nieśmiałe, ale zarazem największe gwiazdy tego „rustykalnego teatru”, rozgrywającego się na oczach domowników. Oprócz pachnącego żywicą drewna i czerpanych z natury kolorów, klimat wnętrza tworzą starannie dobrane naturalne tkaniny: narzuta patchworkowa na łóżko czy tkany ręcznie chodniczek. Aranżacja całości jest niezwykle delikatna, pastelowa, jakby „utkana pajęczą nitką” z najbardziej subtelnych ornamentów i kolorów. Każdy detal wystroju jest starannie dobrany, spójny. Dzięki subtelnej, „rozbielonej” kolorystyce, pokój wydaje się być wypełniony przede wszystkim naturalnym światłem i krystalicznie czystym powietrzem.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także