PARTNER PORTALU
Sypialnia z dużą pojemną szafą: zadbaj o swoje ubrania

Sypialnia z dużą pojemną szafą: zadbaj o swoje ubrania

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
01 kwi 2008 00:00

Sypialnia zanurzona w optymistycznych, pełnych świeżości barwach. Soczyste i błyszczące powierzchnie współbrzmią z fakturami obecnych w pokoju sprzętów.

Szorstkie wezgłowie łoża i puszysty dywan – każdy z nich ma swoją własną, małą tajemnicę. Po obu stronach łóżka, ściany zdobią lekko stylizowane świeczniki w lustrzanych oprawach. Tuż pod świecznikami umieszczono szafki nocne, w kolorze złamanej bieli. Dzięki małym kółkom, meble można z łatwością przestawić w dowolne miejsce.

Pleciony parawan, pełniący rolę wezgłowia łóżka, to „naturalny” element dekoracyjny. Jego lekka, ażurowa forma wypełnia sypialnię nieco letniskową aurą. Rozpostarte „ramiona” parawanu wydają się czekać na nowych przybyszów, którzy wkroczą tu z walizkami pełnymi plażowych ubrań...

Z pewnością pomieściłaby je przepastna szafa, w której domownicy mogą zmieścić większość garderoby. Półek wystarczy również na kolorowe pudełka, w których można trzymać różne bibeloty. Kolor i wzór kartonów został idealnie dopasowany do wystroju sypialni, tak aby nie burzyć panującej tu harmonii, nawet po rozsunięciu drzwi i ukazaniu zawartości szafy.

Jej błyszcząca, ciemnobordowa powierzchnia wyznaczyła dobór kolejnych elementów wyposażenia – amarantowe zasłony, pokryte przyjemną w dotyku tkaniną pufy. Różowe i bordowe są również wzory kwiatów na łóżku. Delikatne, stonowane oświetlenie (dwie lampki nocne i kinkiet w kształcie kubika) podkreśla obecne we wnętrzu barwy, o zmierzchu wydobywając pełnię ich walorów. Ostatnim, ale równie wyrazistym akcentem, jest niewielki pluszowy dywanik ułożony przed łóżkiem.

Zniweluje on z pewnością chłód podłogi, gdy nocą wysuniemy się z pościeli. Kto wie, czy w jego miękkim splocie nie odciśnie się ślad bosej stopy, gdy będziemy chcieli... przemknąć się cicho w stronę lodówki. Wtedy nie pomoże nam już żadne alibi.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także