PARTNER PORTALU
Sypialnia z łazienką: piękne zdjęcia z polskich domów

Sypialnia z łazienką: piękne zdjęcia z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
25 cze 2016 15:50

Sypialnia z łazienką nie jest wyłącznie domeną bogaczy z ekranów telewizorów. Równie dobrze możemy urządzić ją w naszym domu. Zobaczcie, jak zrobili to inni.

Połączenie sypialni i łazienki we wspólną strefę państwa domu jest idealnym rozwiązaniem, zwłaszcza wówczas gdy dzielimy ten dom z innymi domownikami. Wówczas przestrzeń do snu oraz salon kąpielowy stają się prywatną oazą, do której wstęp mają tylko pani i pan domu, miejscem stworzonym do relaksu, odprężenia i wyciszenia. 

Decydując się na takie rozwiązanie aranżacyjne stajemy przed kolejnym wyborem. Mianowicie, musimy zdecydować, w jaki sposób oddzielimy przestrzeń sypialni od sąsiadującej łazienki. Klasyczne drzwi możemy zastąpić modelem z dużymi przeszkleniami lub całkowicie wykonanym ze szkła - zaakcentują połączenie pomiędzy obydwoma pomieszczeniami. Intymność zapewni szkło mleczne, które jest przezierne tylko do pewnego stopnia. Ciekawym rozwiązaniem może być przezroczysta ścianka, stworzona np. z luksferów.

Coraz modniejsze staje się również urządzanie łazienki i sypialni we wspólnej otwartej przestrzeni. Jest to przede wszystkim bardzo efektowne rozwiązanie, w którym zacierają się granice pomiędzy rolami obu pomieszczeń. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także