PARTNER PORTALU
Dobrze Mieszkaj 4-2019 - nowy numer już jest!

Dobrze Mieszkaj 4-2019 - nowy numer już jest!

Autor: Anna Usakiewicz
05 lip 2019 11:09

Gwiazdą wakacyjnego wydania Dobrze Mieszkaj jest Ewa Wachowicz. Znana polska producentka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna zaprosiła nas do swego domu, który położony w malowniczej okolicy, zachwyca również wyjątkową architekturą.

Wydanie 4/2019 będzie nam towarzyszyć przez całe lato, dlatego przygotowaliśmy wiele tematów związanych z letnim wypoczynkiem i wakacjami. Znajdzie się coś dla tych, którzy będą wypoczywać w przydomowym ogrodzi, na tarasie czy balkonie. A także dla wszystkich, którzy wakacyjne inspiracje chcieliby wykorzystać w aranżacji wnętrz. Nie zapomnieliśmy także o remontujących – przecież czas urlopu wielu z nas poświęca właśnie na odnowienie czy wykończenie mieszkania. W tym numerze pod lupę bierzemy łazienkę i dedykujemy nasz dodatek specjalny tematyce związanej z urządzaniem łazienek.

Przygotowaliśmy przeglądy wyposażenia, porady ekspertów przydatne zarówno na etapie planowania zmian jak i podczas zakupów. Sprawdzamy jakie nowości pojawiły się na rynku oraz jakie trendy obowiązują w tym sezonie w aranżacji łazienkowych wnętrz. Czytelnicy znajdą w naszym dodatku artykuły o charakterze shoppingowym i poradnikowym. Podpowiadamy m.in. jak urządzić funkcjonalną strefę kąpielowa i przyglądamy się aktualnej ofercie producentów kabin prysznicowych oraz wanien. Sprawdzamy, co polecają producenci mebli łazienkowych i pomagamy dobrać odpowiednie umywalki oraz lustra. Zajmujemy się także wyposażeniem strefy w.c. – nowości i ciekawych rozwiązań w tym segmencie nie brakuje. Prezentujemy najmodniejsze kolekcje płytek ceramicznych i gresowych, podpowiadamy także jakie alternatywne materiały można z powodzeniem zastosować na ściany i połogi w łazience. W dodatku specjalnym podejmujmy również temat armatury łazienkowej z przeglądem nowoczesnych modeli umywalkowych, wannowych i prysznicowych.

Tematem numeru jest oczywiście lato i wakacje – w kontekście urządzania wnętrz oraz aranżowania przydomowej przestrzeni. Aby jak najlepiej spędzić czas w ogrodzie, na balkonie czy tarasie doradzamy jak zaaranżować te strefy. Podpowiadamy, jakie meble outdoorowe polecają producenci, jakie nawierzchnie sprawdzą się pod kątem estetyki i funkcjonalności.

Pomagamy również ochronić wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem i przegrzaniem z zastosowaniem najnowszych rozwiązań producentów okien i akcesoriów okiennych. Podpowiadamy także jak można wykorzystać inspiracje z wakacyjnych podróży w aranżacji wnętrz – wyszukaliśmy ciekawe materiały na podłogi i ściany oraz stylowe meble i dodatki. Sielski klimat wakacji  odtworzymy także w aranżacji kuchni.

Jak zawsze, w naszym magazynie goszczą piękne wnętrza z polskich domów. W tym wydaniu polecamy cztery wyjątkowe projekty pełne letniej energii i kolorów.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także